Kiss Symphony

(koncert)
všechny plakáty

V pořadí pátý koncert americké glam rockové kapely KISS, nahraný v australském Melbourne. Koncert je rozdělen do tří aktů. V prvním jsou písně interpretovány pouze kapelou, ve zbývajících dvou jsou zahrány také melbournským symfonickým orchestrem. Skladby pro orchestr byly upraveny Davidem Cambellem, který orchestr také dirigoval. (Paulík)

josieaddms

Když už si jednou někdo oblíbí kapelu Kiss, tak je musí brát takové, jací jsou. Kiss rozhodně není můj hudební top, ale musím si přiznat že jsem si prošla jejich obdobím. A bylo to pěkné období a ráda na něj vzpomínám. Tenhle koncert patří k jednomu z nejlepších jejich vůbec, protože se tam tentokrát nekroutí žádné sporně oblečené dámy, hudebníci mají masky a používají všechny ty úžasné doprovodné efekty a ještě si na pomoc přizvali orchestr a dětský sbor. Takže velmi působivé, a ve velkém stylu. Každý jejich fanoušek ať už bývalý, nebo momentální (nebo případně i celoživotní) by si tenhle koncert mě pustit povinně. ()

jprmusic

Opravdu velmi povedené zpracování koncertu v Melbourne. Všechna ta pompéznost, maskovaný filharmonici, dětský zbory - všechno to k týhle kapele perfektně sedí. A muzika ? No Kissáci no :-) ()

The Graduate

Výborný koncert, vynikající show - ostatně u KISS tomu nikdy nebylo jinak. I když kapela po odchodu kytaristy Ace Frehleyho nebyla v úplně nejlepší formě a lepší sehranost s orchestrem by také neškodila, za vynikající nápad, atmosféru a zajímavé bonusy si KISS Symphony pět hvězdiček zaslouží. ()

Lady Grey

Kiss jsou tak výborní jako čokoláda, kterou si dáte na jazyk a necháte roztát. Jo, můžete ji sníst tak, že ji jen přežvýkáte a spolknete... Nebo dáte přednost slasti, která vás zaplaví... Aaa, kašlu na to. Jezte si čokoládu jak chcete, ale ti, kteří hodnotili tento koncert 2 a méně hvězdičkami, ať jdou do PRDELE. KISS FOREVER!!! ()

GASTON73

Skladby: ACT ONE 1.Deuce 2.Strutter 3.Let Me Go Rock & Roll 4.Lick It Up 5.Calling Dr. Love 6.Psycho Circus ACT TWO 7.Beth 8.Forever 9Goin' Blind 10.Sure Know Something 11.Shandi ACT THREE 12.Detroit Rock City 13.King of the Night Time World 14.Do You Love Me 15.Shout It Out Loud 16.Gene Bass Solo + God Of Thunder 17.Love Gun 18.Black Diamond 19.Great Expectations 20.I Was Made for Lovin' You 21.Rock and Roll All Nite ()

TheNail

Krása. Perfektně naplánovaný koncert se skvěle zakomponovaným orchstrem do RockNRollu. Ten film ve mě ale proboudí pocit lítosti, že jsem tam nebyl :( ()

antragus

Zmalovaný orchestr, zmalovaný dětský sbor. Metráky střelného prachu. Obrovská zvuková hradba umocněná symfonickým orchestrem. Co si přát víc, co míň čekat od megalomanů se značkou KISS? Vlastně jedno přání by bylo... Být přímo na místě činu. Jinak ale i díky zpracování koncertu jako je snímání atd. nemohu jinak...;-) ()

Andy_Larkin

Jako velký fanoušek Kiss nemůžu jít s hodnocením níž :-) Ne, je to opravdu skvělý koncert, symfonický orchestr hudbu krásně podbarvuje a i bez Ace to má pořád velkou sílu. Dostala mě 3. část, kdy Kiss hrají své pomalejší kusy se zmenšenou verzí orchestru. ()