Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Doktor Stone se celý život zabýval zločinem. Vytvořil škálu s 22 stupni pro hodnocení vražd. Nejvyšší číslo představuje největší zlo. Stone vyslýchá vrahy a násilníky a zkoumá jejich motivy... (oficiální text distributora)

Recenze (19)

Homerking 

všechny recenze uživatele

Dr. Michael Stone a další lékaři zkoumají co nutí zločince a vrahy páchat zlo, provádí různá vyšetření a další lékařské výzkumy. V některých případech nebyl nalezen u zkoumaných vrahů žádný biologický důvod, zatímco v jiných případech byly zjištěny různé choroby ( například vrah Charles Whitman ) u něj bylo zjištěno, že má nádor na mozku. Viděl jsem už desítky krimi dokumentů ale tento patří k těm nadprůměrným . ()

kapsomut 

všechny recenze uživatele

Tohle je přesně to, co hledám a co mě zajímá.... Most Evil je výbornej dokument o zlu, vrazích, sektách, kanibalech a dalších věcech, které se týkají tohoto tématu. Jediné co mi přišlo divné a zbytečné byla ta stupnice zla. Dávám Charlieho Mansona na 15 stupeň z 22 jen kvůli tomu, že vlastně sám nikoho nezabil, mi přijde ujeté. Manson byl stejně frajer (svým způsobem) ()

Reklama

strpozdiv 

všechny recenze uživatele

Asi nejfundovanější seriál od Discovery prod. Přestože fenomén sériových vrahů mě už dávno nezajímá, zastávám totiž názor, že člověk by se ve sračkách neměl zbytečně přehrabovat, protože se ničeho nedobere a pak se stává sám nemocným. Dr. Michael Stone zde ale zasvěceně a celkem srozumitelně rozebírá zlo a sadismus v lidské bytosti. Navíc je zde vyřčeno spoustu nových, vědeckých poznatků z psychologie zločinu. Každý díl je věnován jednomu profilu vrahů, dokonce zde figuruje určitá stupnice zla. Pamatuji se, že tenhle seriál mi kdysi poskytl spoustu impulzů k přemýšlení. ()

Homer.p 

všechny recenze uživatele

Naprosto o ničem. Vše samozřejmě zaměřeno pouze na Američany, kdy například o Chikatilovi se zde hovoří cca 30 vteřin. Dokument neposkytuje vůbec žádné zajímavé informace. Tedy vlastně až na jednu a tou bylo, že pokusem zjistili, že ženské jsou při konfrontacích, kdy jim nehrozí žádné nebezpečí, mnohem agresivnější než muži. No a ono to tak vlastně opravdu je :). ()

Fleinka 

všechny recenze uživatele

Seřazovat trestnou činnost vražd do škatulek 22 stupňů? Naprostá "volovina". Děsivé případy, při kterých zůstal rozum stát jsou završeny tím, že si je přiřadí dle zloby? Mám pocit,že kdyby tento dokumentární seriál nevznikl, asi by se nic nestalo. Subjektivní pohled na závažnost činu, která v mém případě byla vždy 22 stupeň. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama