Marek, důstojník z kriminálky, se rozhodne pomstít svého partnera a nejlepšího přítele, který byl zabit obchodníky s drogami. Zažádá si proto o přidělení do nové tajné jednotky, která má za úkol infiltrovat gang překupníků, kteří dovážejí hašiš z Maroka a pak ho v konvoji silných vozů převážejí z jižního Španělska do Francie. Tento thriller nové generace vychází ze skutečných událostí a kombinuje temné napětí a strhující akci. Šarm a energii vnáší do filmu Roshdy Zem, který získal na festivalu v Cannes Cenu pro nejlepšího herce za film Den vítězství. (oficiální text distributora)

kenny79

Nebyl to až zase takový průser po tom nudném a zmatečním začátku. Od chvíle co se dostal do gangu převážející drogy se na to dalo koukat. ()

Mustaffa

Rychlá akce je opravdu rychlý a svižný akční kriminální film. Poměrně zajímavé téma "kurýrů" drog po Evropě, které se podařilo velmi realisticky natočit. Žádné přehnané přestřelky při kterých vybuchuje všechno možné i nemožné, do toho superman, který by vystřílel půl města a ani další podobné scény, na které jsme zvyklí z většiny akčních filmů. I kvůli tomu asi dávám čtyři hvězdičky, protože to byla nevšední a velmi dobrá podívaná, ve které není snad jedno hluché místo. ()

Saxos

Jako jeden díl televizního seriálu ok, ale jako kinofilm slabé. Bez nápadu, rozvleklé, stokrát omletá pointa. ()

JaguarN

Milé překvapení. Žádné dlouhé řeči, takže děj hezky odsýpá. Za nějakou hlubší analýzu to nestojí, ale zabaví celkem obstojně. Zvlášť se mi líbilo zpodobnění policejní práce. 60% ()

d4

Taká jednorázová akčná oddychovečka plná rýchlych európskych áut. Pokrivená tvár Roschdyho Zema mi spočiatku prekážala, no keď zaujal svoje miesto, pridala na adrenalíne a skvelo zapadla do role. Ak ste fanúšikovia Fast and Furious alebo Bad Boys, jednoznačná voľba. ()

Snakefinger

Utahané, nelogické, místy k smíchu, místy k pláči a pořád dokola slyšíte: Přebíráme akci, Sledujeme akci, Udeříme, Neudeříme, kašleme na to protože na to nemáte.... až to nakonec vypnete protože sami na to kašlete ()

godhand

Fajn,sice to trochu vypadá spíš jako díl nějakýho seriálu,než biják,ale pobavilo.A to nejsem zrovna fanda francouzský kinematografie. K poobědový siestě akorát. ()

orangex odpad!

tak tento film ma vôbec ale vôbec nezaujal, strašne chaotický dej, miestami mi to pripomínalo dokumentárny film, nakoniec som to ani nedopozeral. ()

Yossaretix

Průměrná francouzská kriminálka, dá se na to koukat, trochu sledování, trochu střílení, trochu vyšetřování, trochu pomsty za smrt kolegy, dost machrovského kličkování mezi auty, dobrá akce na benzínce, moc pěkná Catalina Denis, až moc kožený obličej Roschdy Zema, skvlělá marjánková farma(docela by mě zajímalo, kde natočili tolik trávy :-) ). Ale jo, na jedno zhlédnutí... ()