El Deseo (TV seriál)

Romantický / Drama / Mysteriózní

Argentina, 2004, 60 min

• Cvalek

Nic moc !!!(10.1.2016)

El Deseo je umělecké dílo. Československý divák nikdy neviděl takové herecké výkony, neví, že můžou existovat takoví herci, nevěří, že seriál může mít takovou hloubku, jako je samotný život. Právě hloubka je to, čím Argentina předčí celý svět. Každá věta, scéna, každé gesto, pohled, zvuk, píseň, nápad kamery, dělá z toho unikát. Ta "magia", co mají Argentinci v hlasech, je pro mě vším, velká poklona Luisi Luque. V každém díle je víc umění a kvality jak v jakémkoliv dobře hodnoceném filmu. A to platí pro více argentinských produkcí. Nikdy je nedocením.(4.5.2011)

• - Kvôli postave Carmen podstúpila Natalia Oreiro tvrdý tréning cirkusovej akrobacie už tri mesiace pred začiatkom natáčania. Mohla mať dablérku, no sama sa chcela postave priblížiť čo najviac. Pre kľúčové scény bolo nutné, aby v niekoľkometrovej výške dokázala udržať celú váhu len na jednej ruke či visieť za členky aj pri mnohokrát opakovaných záberoch. (matthew.17)