poster

Jue ming pai dui

 • anglický

  Invitation Only

Drama / Horor

Tchaj-wan, 2009, 95 min

Režie:

Kevin Ko
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gandalf.T
  *

  Film bez logiky, bez nápadu. Naprostá kopie, amerických více či méně povedených, násilností jako je Saw, Hostel nebo Klub rváčů. Některé scený jsou opravdu naprosto identické. Snad jen na malé rozdíly. Dostat se z želízek, se dá i jinak než si ufidlat hned celou ruku pilou, jako to udělal "chirurg" v prvním díle série Saw. Zde "pouhého" řidiče napadlo, že bude možná jednodušší a méně destruktivní ufidlat si pouze palec. 1:0 pro řidiče a zároveň pro tuhle taiwanskou řezničinu. Přesto Saw přišel první... 20%(21.12.2009)

 • Dubro
  ***

  Cítiť vo vzduchu jeseň. Hlavne večer na terasách, keď je zamračené, schyľuje sa k dažďu a vietor nepríjemne prefukuje gaťky. To sa radšej na to vyprdím a porúčam sa domov do obývačky k televízoru. Aj tak nemám peniažky na ďalšie kolo. Doma si zo zúfalstva pustím aj výrobok made in Taiwan na výrobku made in Taiwan a nech na to sere pes. Nakoniec z toho je solídny slešer, kde nikto nefajčil a nefakoval v každej vete. Celkom príjemný krvavý slešervečer. Luxusné tri hviezdy.(29.9.2009)

 • eraserhead666
  ***

  Vezměte si ten nejprůměrnější americký vyvražďovák o skupince lidí, která je uzavřena v jistých prostorách, kde je nahání, mučí a eliminuje maskovaný vrah. A teď si představte, že, až na jednu výjimku, tam hrají jen samí Asiati a Asiatky (bez nich to samozřejmě nejde a i díky nim se ta kvalita trochu zvedá). A máte tenhle film. Koukat se na to dá, zajímavé momenty tam jsou, Asiatkám to sluší, krev teče, lidé trpí, prsa tam taky jsou. Ale že by mi to nějak extra trhalo žíly.... Ono by to vlastně mohl v klidu být Hostel 4 (nejlepší část série), tentokrát někde v Japonsku, nebo asijský remake prvního Hostelu (povedenější než původní Hostel). Vyberte si.(24.6.2012)

 • JFL
  ***

  Na jedné straně lze filmu vyčítat naprosto idiotský scénář zatížený nulovou vnitřní logikou a okatými klišé, které v lepším případě nechtěně pobaví a v horším (např. závěrečná pointa) pouze otravují. Současně však plně dostojí svým lákadlům. Snímek propagovaný jako první tchajwanský slasher s pohlednou japonskou pornohvězdou Mariou Ozawou v epizodní roli divákům dává až překvapivě explicitní a profesionálně udělané sekvence tělesných destrukcí, k tomu mnohdy funkční napínání ve stylu „tohle bude moc bolet“ a samozřejmě také řadu záběrů, kde Maria Ozawa ukazuje, proč je největší hvězdou a stálicí svého oboru. Zápletka představující jakousi boháčskou parafrázi na "Fight Club", tedy zábavu pro společenskou smetánku, při níž boháči ventilují své frustrace z nekvalitních služeb a opovržení ze strany „šedých límečků“, je absurdně zábavná a v zásadě i svěže reflektuje zákonitosti žánru. Jako první tchajwanský pokus o slasher rozhodně úctyhodné a divácky vděčné.(8.11.2009)

 • Slasher
  ***

  Sic asijský, ale jinak celkem zápaďácky smrdící slasheroHOSTEL. O co stručně běží: Vybraný chudý hříšník dostane VIP pozvánku s příslibem uskutečnění těch nejodvážnějších snů a pak šup s ním z opilosti bohatstvím rovnou do noční můry. Poměr lovení a mučení tak 70-30, po krvavé stránce nelze nic vytýkat. Ono ani jinak. Teda maska mohla dostat víc prostoru a celkově to dá tak na průměr (spíš něco na způsob vidím-zapomenu), ale neznudí a jednorázově snad i celkem pobaví.(16.2.2010)