Jedinečný projekt Olgy Špátové zachycující Karla Gotta ve chvílích triumfu i přemýšlení o klíčových momentech vlastního života. (oficiální text distributora)

Shanen29

Karel fenomén je a bude.Neexistuje v ČR zpěvák jeho formátu,který dal opravdu hudbě mnoho a plnil koncertní sály jak u nás tak i ve světě ..Plně si zaslouží obdiv nás všech a věřte že dokázal mnoho.Dokument je sice natočen joko by ve spěchu,ale koukatelný. ()

Renie42

Nikdy mě Gott nezaujmul, nemusím jeho písničky. Jeho zenit už byl před mnoha x lety a teď to je někdo, kdo se chce nějak udržet v showbusinessu a tak neváhá, bere si osobu o 30 let mladší, v důchodovém věku si pořizuje děti. Asi myslím na ty děti, jaký to bude, až budou žít bez táty. ()

Exix

Karel gott je dobrej zpěvák (sice ho neposlouchám), ale když promluví a hlavně když přemýšlí nad svým životem tak co slovo to perla. ()

pekas

Je zajímavé, jak se hodnocení naprosté většiny komentářů zde odvíjí od vztahu ke Karlovi. Já za Karla určitě 5, ale za ten dokument tak maximálně slabé čtyři. Čekal jsem víc. ()

Lewaso

Kdybych dokument o Gottovi točil já, pojal bych to úplně naruby. Více osobních názorů na své začátky, filmy, vztahy s ostatními zpěváky - prostě zmapovat dobu, na kterou už pamatuje málokdo. No a okořenil bych to současností. No a pak bych si dal 5*****... ()

Blazis34

Zajímavé dílo ze soukromého života Karla Gotta se mi líbilo. V díle je popsána jak jeho domácnost s manželkou a dětmi, tak záznam z koncertů, různých vystoupení, pohledy ostatních a fanoušků atd. Karel je prostě fenomén, kterého zná a i poslouchá každá generace. V tom je jedinečný. ()

miza

Bilance životní dráhy idola našich rodičů je tento dokument.Mladým asi moc něřekne ani je neosloví.Staří si vzpomenou na doby mladí a toje snad jediný přínos tohoto dokumentu. ()

Standey

Karel Gott byl, je a patrně už navždy bude fenoménem v pravém slova smyslu. Neznám většího Čecha a přesto že nejsem jeho skalním fanouškem, tak na něj nedám dopustit. Co se jeho pěveckého umění týče, tak do dnes ho zatím nikdo nedákazal ani napodobit, natož aby se hovořilo a nástupci Karla Gotta. ()

Vital

koukám,kolik lidí je zde nespokojeno,ale co byste čekali od takového dokumentu? Pikantnosti,nebo snad nějaké hříchy z mládí nebo šokující odtajnění Gottova osobního života?! Tohle není žádná reality show alá výměna manželek či podobné nesmysli.Lidi si nějak zvykají na to,že jakmile není u té celebrity nějaký hřích nebo něco nenormálního,tak je to nenormální.Blbá doba,ale žijem v ní.Je jasné,že z domova jsou záběry trochu přislazené než bez kamery,ale kdo by to nedělal? A ukázky z jeho začátků,také reakce na život a putování s ním,hezký dokument.. ()

vinceC

Bohužel, od tohoto dokumentu jsem čekal víc. Sestříháné záběry z minula, nic moc nového... A o mistrovi to toho taky příliš neřekne... ()

Roobs

Pohodový hudební dokument, který ale nejde tolik do hloubky. Nicméně přesto nám občas dovolí nahlédnout do Karlovi duše, ale mohlo to být i o dost lepší. Někteří hodnotící se zde zaměřili spíše na hodnocení Karla Gotta, než na hodnocení samotného filmu. ;-) ()

Sa.sa

Jaj tady je zas chytráků a mudrlantů... Chjo škoda mluvit :/ za mě 5hvězd, protože si méně Kája nezaslouží, na rozdíl od všech rychlokvašek po kterých za pár měsíců neštěkne ani pes ! ... A klidně mi můžete políbit prdel :) ()

P/\/EL

tak já nevim, sem to viděl na nově.....to produkovala nova, ne? To neni dokument...to je takovej pěknej pořad - speciál pro jeho fanynky a fanoušky - prostě obyčejnej českej nováckej tv národ......No, já, jestli je holka protekční nebo neni protekční....kdoví....možná jo............PS: S tim malovánim by se fakt neměl moc chlubit...za zpívání má přece prachů dost, ne?! ()

papinak

Jám myslím, že tento dokument je vkusný a i když nenechá příliš nahlédnout pod pokličku soukromí - což ani neslibuje, přináší nostalgickou a pohodovou náladu. Člověk musí uznat, že pan Gott je opravdu fenomén. ()