Do města iluzí Las Vegas přijíždí pohledná Taťána se svými kamarádkami. Je dcerou kouzelníkovy asistentky, která tragicky přišla o život při nevydařeném triku. Proto jí láká návštěva populární kouzelnické show Krella Dariuse (Billy Zane). S pomocí iluzionistovy půvabné asistentky Samanthy (Bai Ling) diváci snadno podléhají Dariusově důvtipu a kouzelnickým schopnostem a neodolá mu ani Taťána. I přes okouzlení si ale uvědomuje, že Darius má informace o matčině smrti a také že rozhodně nešlo o nešťastnou náhodu. Dívčino pátrání po tom, co její nový partner skutečně ví a neví, však spustí sérii hrozivých událostí. (oficiální text distributora)

Pignon odpad!

Neuvěřitelné se stalo skutkem, sovětský cirkus vystupuje ve Vegas. Je to stejně blbé, špatně stravitelné a zločinné. ()

Majklkm

Vládce kouzel bych okomentoval jedním slovem - chaos. Možná sem méně chápavý, nebo nespadám do oné iluzionické sféry, nebo možná tento film byl jedna velká iluze, ale mnoho věcí jsem v něm nepochytil (hlavně závěr filmu). Neustále a nesmyslně se chichotající detektivové, kteří snad jedou na marijánce, filmu moc nedodaly. A jejich gramlavý, snad trochu retardovaný kolega, byla další věc, kterou jsem docela nechápal a ve filmu byla zbytečná. No závěrem se snad hodí jen dodat, že tento film jistě díru ve světě Hollywoodu neudělá... ()

dogzila odpad!

Toto nie je ani C film. Nelogické pohnútky,správanie, mix imbecilizmu, nepozerateľné, odpad, vydržal som 15 min. ()

Arry

rozhodne minimálne polovica štábu - z hercov mimo Zaneho asi všetci - na niečom jeli ... hviezda za to amatérske poňatie, točit to amatéri asi by takú atmosféru NEHERECTVA nedosiahli ()

raca

Totální nuda, nuda nuda !!!!!!!!!!!!! Jediný za co dávám 10% je za námět k filmu. Lepší herci, režisér a scénárista by z tady toho námětu určitě udělali lepší film, než tady ten štáb amatérů. ()

Keledaia

Ačkoliv dávám, zcela pochopitelně, jen dvě hvězdy, musím přiznat, že mě film příjemně překvapil. Čekala jsem klasickou "vyplňovačku času" v TV, ale kupodivu se to dalo. Obsazení příjemné, hlavně kouzelník a jeho asistentka, na to se koukalo vážně dobře. Myslím, že by se dalo vyždímat mnohem víc, proto nízké hodnocení. Nebylo to ale špatné :-) ()