Ayrton Senna: Závodění mám v krvi

Ayrton Senna: Racing Is in My Blood

Dokumentární / Sportovní

Velká Británie, 1995, 55 min

Pozerať sa na Sennove jazdenie alebo počúvať jeho rozhovory, to ma nikdy neomrzí. Veľmi dobrý dokument natočený v najlepších Sennových rokoch. Ale bohužiaľ, novší film (z 2010) sa mi páči o niečo viac. "We are made of emotions."(18.11.2016)

Co k tomu říct! Na dokumenty o Sennovi se prostě strašně dobře dívá, protože on byl opravdu velká osobnost ne jenom jako závodník! Výborná podívaná!(29.5.2013)

Velmi poutavě natočený dokument. Pro fandy F1 povinnost.(2.10.2013)

K tomuhle jsem se dostal spíše náhodou. Před časem jsem viděl dokument z roku 2010 o tomhle permanentním uplakánkovi. Skoro se divím, že to nebyl čech. V tomhle dokumentu je mnohem více dobových záběrů a rozhovorů, což mnohem věrněji dokresluje jeho povahu. Sestříháno je to ale velmi dobře, o tom žádná (nejspíš samotný bůh).(25.7.2015)

Super dokument s ještě lepším řidičem a člověkem v jedné osobě, který se podílel od řízení monopostu až po spolupráci s úpravami motoru a vymýšlení nových vychytávek pro celý tým. Senna byl a bude vždy legendou, ale pokud člověk o něm nic neví, raději doporučuji dokument z roku 2010 Senna(9.4.2013)

• - Ayrton Senna da Silva zahynul ve svých 34 letech během tragické nehody při Grand Prix San Marina 1994. (Duoscop)

• - Dokument byl natočen poté, co získal Ayrton Senna třetí titul mistra světa. (Lajty)