Dům snů (TV pořad)

Česko, 2009

Účinkují:

Jan Musil
  • R´Hell

Doba reality show už dávno uplynula, a proto zřejmě Nova už zapomněla, že správná reality show má být alespoň zábavná, když už nic! Ale ani tento atribut nebyl u Domu snů splněn. Vznikl utahaný pořad s opravdu nesympatickými soutěžícími, nudným moderátorem a... Já vlastně nevidím žádný klad. Na to se nedá dívat, ani z nudy. Může něco podobného formátu klesnout ještě níže? Nemyslím si.(8.12.2009)

• Spinosaurus

Před X lety zahájila Prima velice úspěšnou reality show (první řadu!!!) Vyvolení. Pro české diváky to bylo něco nového, a proto byl úspěch zaručen. Dalším bodem úspěchu byly zajímavé charaktery (hysterický homosexuál, cikán, týpek, kriminálník, sprosťák, píča, hysterka atd.). Jak už to však bývá zvykem, téměř ihned začala Nova parazitovat. Přišla opravdu příšerná reality-show Big Brother. Avšak i oproti tomuto paskvilu a primáckému výkřiku do tmy (Vyvolení - druhá řada) klesl Dům snů ještě níž, protože je jednoduše o ničem.(16.9.2009)

• duklak2

Tak tohle je už opravdu šílenost. Přiznám se, že zpočátku jsem se i docela těšil, že se bude po čase vysílat reality show. Jenže hned po prvním díle jsem byl plně znechucen. Upozorňuji, že mé hodnocení není ovlivněno tím moderátorem, který je homosexuál. Vlastně já to ani hodnotit nehodlám. Doufám, že v budoucnu nebudou noční reprízy:-)(8.4.2010)

• Heavyman

Ještě jsem neviděl tolik ubrečenejch lidí na jednom fleku.V tomhle pořadu se brečí třeba jen kvůli tomu, že máš studený jídlo!!Oni jdou dobrovolně to soutěže, aby vyhráli barák a furt řvou jak je jim smutno po rodině a to tam nebyli ještě ani dva měsíce!!!Samotnej barák by hořel jak papír, protože ho stavěj z rákosí a pochybnýho dřeva!!(9.9.2009)

• Paxxx.cz

Myslím si, že nova si podobně jako prima na začátku roku nabije hubu se svými novými pořady. Polepšovna mazlíčků- bída, dům snů- docela blbost a snad jedině superstar mě baví ( alespoň začátek, protože se rád dívám na (ne)zpěváky). A jak se chlubili, že to je tak unikátní projekt tak asi zapomněli, že prima dávala pořad jak se staví dům...(9.9.2009)