Dům snů

(pořad)
všechny plakáty
Reality-TV
Česko, 2009

Deset párů soutěží o dům snů, ale zvítězit může jen jeden! Odtrženi od běžného života, bez informací, mobilních telefonů a kontaktu s rodinami, si účastníci unikátní reality show plné emocí vybojují šanci získat luxusní bydlení na lukrativním pozemku... (oficiální text distributora)

Spinosaurus odpad!

Před X lety zahájila Prima velice úspěšnou reality show (první řadu!!!) Vyvolení. Pro české diváky to bylo něco nového, a proto byl úspěch zaručen. Dalším bodem úspěchu byly zajímavé charaktery (hysterický homosexuál, cikán, týpek, kriminálník, sprosťák, píča, hysterka atd.). Jak už to však bývá zvykem, téměř ihned začala Nova parazitovat. Přišla opravdu příšerná reality-show Big Brother. Avšak i oproti tomuto paskvilu a primáckému výkřiku do tmy (Vyvolení - druhá řada) klesl Dům snů ještě níž, protože je jednoduše o ničem. ()

Jacinda odpad!

Primitivnost, demence, nenažranství a jeden velký ohavný dům...nic víc tohle není. Budiž jim k dobru aspon to, že staví z ekomateriálů...já bych si ale ty peníze radši vzala a koupial si byt...mm moje kamarádka bydlící za Prahou říkala, že ta lokalita je pěkně ohavná a hlučná..kolem totiž vede hlavní silnice...přeju pěkné bydleníčko ()

Hromino odpad!

Nova dostala na hubu s Big Brotherem, třetí řada Superstar u ní neměla valný úspěch, Milionový pár byl zrušen... a tak Nova vyrukovala s dalším sračkoidním pořadem, který bude naše chudinky očíčka mučit přes dlouhé podzimní večery. Jaký je teda proti tomu lék? Řešení je víc než jasné: nesledovat, vyhýbat se tomu za každou cenu! ()

Chrustyn

Ten novodobý humbuk kolem trendu reality show, kdy pozorujete bandu nesympatickejch kreténů, kteří se chovají jako tupé stádo krav, opravdu nechápu. Jediná zajímavost na tomhle pořadu je ono stavění domu, které bohužel není hlavní náplní týhle (určitě neskutečně populární) trapárny, kde pozorujete jen lidi, kteří dělají a říkají blbosti a čas od času se pokouší o herecké výkony v emočně vypjatých situacích. Brrrr. ()

Deimos

TV/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 6/10 Show 6/10/// +pár momentů -celkově koncept/// Tak první dojmy jsou celkem pozitivní. Některé páry jsou sympatické nebo alepoň zajímavé. Dobrým 8 párům z 10 se dá veřit jejich motivace. Samotný dům mě až tak nenadchl, ale bude zajímavé sledovat jak si poradí s jeho stavbou. Na druhou stranu uživatel Iks má pravdu v tom, že je to koncipováno tak aby jednotlivé páry spolu soupeřili, hádali se, nesnášeli se a všude bylo spoustu emocí, což mi celkem vadí, protože mě víc zajímá samotný průběh stavby než "uměle" vyvolávané hádky. Ale takový je už tento druh televizní zábavy, kdo to odsuzuje, ten se na to nesmí dívat...DOKOUKÁNO: takže z těch páru jsem zhruba po třech kolech fandil jen jednomu a to Ondrovi a Zuzce, s nimi to byla zábava a jako vrstevníci mi byly nejbližší. Bohužel po jejich vypadnutí před finálovým kolem pro mě soutěž ztratila veškerou zajímavost. Celkově je tento pořad hodně umělí, ať už od soutěžících přes emoce po samotnou soutěž jako takovou. Ale protože jsem u toho vydržel od začátku do konce, tak to přeci neodkopnu do odpadu, zvláště když jsou mnohem horší reality show (Miliónový pár, Big Brother, etc.)/// Celkem 60%/// ()