Reklama

Reklama

Dům snů

(pořad)
Reality-TV
Česko, 2009

Obsahy(1)

Deset párů soutěží o dům snů, ale zvítězit může jen jeden! Odtrženi od běžného života, bez informací, mobilních telefonů a kontaktu s rodinami, si účastníci unikátní reality show plné emocí vybojují šanci získat luxusní bydlení na lukrativním pozemku... (oficiální text distributora)

Recenze (71)

Hromino odpad!

všechny recenze uživatele

Nova dostala na hubu s Big Brotherem, třetí řada Superstar u ní neměla valný úspěch, Milionový pár byl zrušen... a tak Nova vyrukovala s dalším sračkoidním pořadem, který bude naše chudinky očíčka mučit přes dlouhé podzimní večery. Jaký je teda proti tomu lék? Řešení je víc než jasné: nesledovat, vyhýbat se tomu za každou cenu! ()

Jacinda odpad!

všechny recenze uživatele

Primitivnost, demence, nenažranství a jeden velký ohavný dům...nic víc tohle není. Budiž jim k dobru aspon to, že staví z ekomateriálů...já bych si ale ty peníze radši vzala a koupial si byt...mm moje kamarádka bydlící za Prahou říkala, že ta lokalita je pěkně ohavná a hlučná..kolem totiž vede hlavní silnice...přeju pěkné bydleníčko ()

Reklama

blues odpad!

všechny recenze uživatele

NE, NE A NE! Kdy už Nova pochopí, že reality show nejsou její silnou stránkou? Proč bych měl cizím lidem stavět vlastníma rukama barák, když pravděpodobnost výhry je malá a záleží na soutěžících a jejich antipatiích? Oproti Survivorovi (ktery ma prakticky totozny scenar, jen na ostrově) je toto neskutečná kupa hnoje... ()

Kosmik 1 odpad!

všechny recenze uživatele

Nebudu hodnotit povahy zúčastněných lidí, kteří byli v této soutěži, páč to bych musel s hodnocením do mínusu. Ale celkový koncept téhle soutěže byl šílený a co si pamatuju, tak soutěžící byli i co do zručnosti totálně leví, hlavně že kecat jim šlo všem docela dobře. Kdyby měl celý národ takto fungovat, tak bychom to mohli rovnou zabalit. Je jasný, že každý rukama dělat neumí, tak se tam ale kruci nehlásím ne? 0% s přimhouřeným okem. :-) ()

R´Hell odpad!

všechny recenze uživatele

Doba reality show už dávno uplynula, a proto zřejmě Nova už zapomněla, že správná reality show má být alespoň zábavná, když už nic! Ale ani tento atribut nebyl u Domu snů splněn. Vznikl utahaný pořad s opravdu nesympatickými soutěžícími, nudným moderátorem a... Já vlastně nevidím žádný klad. Na to se nedá dívat, ani z nudy. Může něco podobného formátu klesnout ještě níže? Nemyslím si. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama