Reklama

Reklama

Tělo

(amatérský film)
všechny plakáty
Krátkometrážní / Horor
Česko, 2007, 10 min

Obsahy(1)

Krásný letní den. Uvnitř rušného bloku činžáků leží na jednom z mnoha dvorečků nepovšimnuto tělo desetileté dívky. Co se jí stalo? A co ještě stane? (choze)

Recenze (55)

LION-MR.T 

všechny recenze uživatele

Krátkometrážní počiny je třeba hodnotit a celkově brát jinak,zvláště když většina sází na reálnost. Na tak krátký film mě první dvě minuty nijak nezaujaly,ale po těch dvou minutkách se film rozjel do dobrých kolejích a my tak sledujeme bezmoc malého děvčátka. Děvčátko hraje dobře,s jednotvárným nepřítomným pohledm projde okolím. Přesto se mi film zdá lehce nudnější a konec mě nijak extra nešokoval,ale zdál se mi ten nejzajímavější z celého filmu. Chozeho sice neznám osobně,ale máme spolu dobré vztahy a o důvod víc budu přísnější. ()

dr.horrible 

všechny recenze uživatele

Keby sa to dievčatko neplazilo po zemi šesť minút, ale napríklad štyri, bolo by to o tom istom. Pán Blažek si asi myslel, že to čakanie filmu nejako pridá na intenzite, ale o pár minút plazenia menej a aspoň pointa by vyznela tak jak mala. Nápad ok, nebolo to zlé, ale amatér je hold len amatér a keď už to nevie s atmosférou, mohol tam dať aspoň trochu viac krvi. ()

Reklama

tron 

všechny recenze uživatele

Pôsobivý český amatérsky/nezávislý pokus o krátkometrážny snuff poteší predovšetkým fanúšikov viac nahých ako oblečených žien, expertov na bosé nohy (no dobre, Tarantino to ešte nie je) a tých z vás, ktorí pred krvou v horore uprednostňujete skôr dobre vybudovanú, tiesnivú atmosféru. Je horúci letný prázdninový deň, sídlisko ospalo drieme, niekde v diaľke sa hrá tenis a tuná, ak pozriete nižšie, uvidíte plaziť sa zľahnutou trávou polomŕtve dievčatko. A tí, ktorí to začali, to idú dokončiť. ()

Wacoslav1 odpad!

všechny recenze uživatele

Ja vim ze je treba brat amaterske filmy trochu z rezervou ale tohle byla tak k uzoufani nudna kdakarna ze proste neni nic co by to vytahlo z odpadu ani ten radoby sokujici konec to nespravil no nic diky za bezva namet jdu se plazit sem a tam kamos mne pri tom bude tocit pak mne dorazi abych uz netrpel a treba to bude mit taky profil na CSFD! kdo vi... ()

Hakha 

všechny recenze uživatele

Ještě teď si vybavuji, jak tvůrce psal, že natočil první český exploitation, k čemuž se podle mého názoru moc nepřiblížil, ale teď k věci. Během těch 8 minut, se na plátně zrovna nic moc neděje, ale to neznamená, že je to mínus, právě naopak. Má to příjemnou atmosféru, kterou trošku kazí slabší herecký výkon hlavní představitelky, ale není to až taková hrůza. Velké překvapení oproti Cyborg Cheerleader je, že má Tělo dost dobrou kameru, akorát místy střih lehce zaskřípal. Příště bych doporučil, aby se režisér nebál přitvrdit na syrovosti, ale i tak tento amatérský film hodnotím 3 hvězdičky… ()

Galerie (8)

Zajímavosti (4)

  • Režisérovo cameo - kluk sbíhající schody v domě. (choze)
  • Ženu sklízející na začátku filmu na balkóně prádlo si přes jistou nelibost zahrála režisérova matka. Ještě neliběji nesla, když se záběr musel později přetáčet, protože při něm byl zašpiněný objektiv kamery. (choze)
  • Po celý film nepadne od žádného z herců ani slovo. (boul)

Reklama

Reklama