Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hledáte lepší a prostornější bydlení a nevíte si rady? Jak si vybrat to nejlepší za odpovídající cenu? Jak pohlídat kvalitu kupované nemovitosti? Jak to bude ve vybrané nemovitosti či bytu vypadat poté, co se zcela nově zařídí? Kolik to bude stát? Co když je nabízený byt jen „navoněná bída“ a skryté vady nejsou na první pohled vidět?
Druhá řada lifestylového pořadu Přes nový práh vychází vstříc těm, kteří uvažují o koupi nového bytu či domu. Většina Čechů kupuje nové bydlení jednou za život, a proto je třeba postupovat uvážlivě. Mnoho lidí kvůli nedostatku informací a odborných rad při výběru bytu či domu chybuje.
Co díl, to jeden zájemce o nové bydlení. Divák se dozví, proč hledá nové bydlení, kolik chce do něho investovat, kolik lidí v něm bude žít a co od nového bydlení očekává.
Tým realitních a finančních expertů vybere tři rozdílné varianty dle požadavků zájemce (zájemců) o nové bydlení. Před každou jejich návštěvou budou televizní diváci ze studia moderátorem Petrem Lesákem seznámeni s půdorysem nabízeného bytu či nemovitosti. Poté nabízenou nemovitost či byt zájemce společně s moderátorem navštíví.
Moderátor neprochází byty pouze se zájemcem a makléřem, ale příležitostně také s interiérovým designérem, který zároveň zájemcům o nové bydlení vysvětluje, jak by šel byt či dům zařídit.
Po každé prohlídce následuje její hodnocení.
Nabízené byty a nemovitosti hodnotí nejenom rodina, ale i oblíbený arbitr Vladimír Toman, který se v první sérii pořadu, vysílané s úspěchem v letech 2006–2007 na ČT1, stal u televizních diváků okamžitě velmi respektovaným odborníkem v oblasti realit.
Finální výběr nejlepší nemovitosti probíhá na neutrální půdě. Rodina má právo si nevybrat. (oficiální text distributora)

(více)

Reklama

Reklama