poster

Oceány (TV seriál)

 • Velká Británie

  Oceans

Dokumentární

Velká Británie, 2008, 8x50 min

Kamera:

Paul Atkins

Střih:

Ged Murphy
(další profese)
 • Alf
  ***

  další ze seriálů, který předvádí spíš své tvůrce, než předmět svého zkoumání, nevím jak kdo, ale já bych opravdu raději viděl delší záběry na úžasný svět pod hladinou, než se dlouhé minuty dívat na "vzrušené" tváře vědců, slyšet neustále "to je úžasné", nebo se účastnit spravování zubů jedné z členek posádky...(18.11.2010)

 • Martin741
  ****

  Na dokumentoch o oceanoch je uz z principu cosi fsacinujuceho ...........aj ked TV poradov na tuto temu som videl desiatky, ak nie stovky. 73 %(4.6.2013)

 • zrx
  ***

  Tohle není zrovna povedenej dokument. Ocenil bych více zajímavých informací a záběrů než jen samé - to je úžasný, fantastický, neuvěřitelný.. Asi jako kdyby to natáčela parta děcek, kteří nikdy nic neviděli. A vyprávění o tom jak jejich každý ponor je snad ten nejtěžší... No dalo by se to prostříhat a zbyl by z toho zajímavý dokument tak s polovinou stopáže:-)(4.5.2012)

 • Martrix
  **

  Po prvním dílu: Exibiční vystoupení lidí, kteří se živí svým koníčkem a vezou se na vlně zájmu o dokumentární filmy s podmořskou tématikou. Na jednu stranu je sympatické, že to nevypadá strojeně, na druhou stranu to zavání amaterismem. S vykulenýma očima nám zjevují vcelku známé skutečnosti a jejich nelíčený údiv, dodává celému dokumentu punc dobrodružné výpravy amerických teenagerů. Mám raději dokumenty, kde se dozvím něco zajímavého, aniž bych poslouchal neustálé hulákání, jak je to úžasné a neuvěřitelné. A když už 50% záběrů kamery vyplňuje pohled na tým filmařů, rádobyvědců, nebo námořníků, tak by to mohli být aspoň sympatičtí lidé. Ve srovnání s předcházejícími dokumenty od BBC, jsou Oceány příliš neprofesionální na to, abych netrpělivě vyhlížel další pátek. Zkusím ještě jeden díl, ale pokud se nezmění koncept a osazenstvo... .(8.1.2011)

 • Ozo
  ****

  Výborně natočenej dokument o jedné z nejpůsobivějších oblastí světa - oceánech.(8.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace