EZO.TV

Talk-show
Česko, 2009, 65 min

Účinkují:

Vlastimil Brůček, Jolanda

Chcete znát svůj osud? Zavolejte a dozvíte se více o vaší lásce, zdraví, kariéře, financích...  Ezo TV nabízí divákům možnost obdržet radu živě od věštců, kteří vynikají v různých věšteckých metodách, jako je astrologie, tarotové karty, zvláštní věštecké nástroje (např. kameny, křišťálová koule), numerologie a počítačová analýza, což poskytuje vzrušující rozmanitost programu. Hlavní témata diskuse zahrnují lásku, kariéru a finance. Ezoterická profesionální telefonní služba, která už je úspěšná v mnoha zemích, konečně i u nás! (oficiální text distributora)

ondrula odpad!

"A mám jít na tu operaci nebo ne?" Vždycky když zaslechnu, že (prej) v těhle pořadech pro debily padne obdobnej dotaz, mám dojem, že by je tam měli všechny zavřít do krimoše za obecný ohrožení. ()

HawkeyeSaw

Cikánka ,,generátor náhodných slov" Jolanda : ,,Neustále jste hrozně truhlila.",,Ze sraček můžete vytáhnout se." ,,Já ráda vařím, protože je to na mě vidět." ,,Nemám kaviáry a holubata nejezdím na Moalorku" / Slovo do křížovky: ,,Moje slovo je holák, holák, holák, to je slovo do křížovky holák, holák, holák, napište si to hulák, hulák, hulák!" / ,,Elektronicky upravená věrnost." A plno dalších hlodů... Lepší show na večery trávené s prokrastinací prostě neexistují 8-) ()

J*A*M*A*L odpad!

Nechápu, jak ty lidi můžou utrácet prachy za svůj osud. Klidně ať si těm kreténům volají, ale proč proboha na to musíme čumět? ()

G_I_S_M_O odpad!

Svým způsobem jsem se rozhodoval mezi pěti hvězdičkami a odpadem, protože takový žvásty a individua, to se jen tak nevidí a neslyší. Tak debilní, až je to kolikrát výborná zábava. ()

Martin_W

Pořad je odpadový, o tom žádná, ale některé ty "scény" se povedou viz.Youtube.. No a za tu občasnou srandu si to hvězdičku zaslouží. 25% ()

jeykey odpad!

Jeden funí do mísy, další improvizuje že to vidí snad každý a zbytek vám vyvěští ze čtyř karet to že to na 86,5% bude holčička. Nádhera. ()

Chajimwitz

Tady se musím zdržet hodnocení.Po tvůrčí a umělecký stránce je to septik,ale když se na to občas kouknu,tak se kolikrát můžu pochcat od smíchu.Kolik stupidních kreténů protelefonuje nekřesťanský prachy to je až s podivem.Největší pecky jsou na Youtube. ()

Rýža

Za Aleška a za Vlastíka a ještě jednou za Aleška - a opovažte se mu dávat odpad, naruší vám karmický světelný štít! :) ()

Mr.Hudson

Když po večerech nemám co dělat, tak si občas tento "skvost" pustím a mám pár poznatků: 1. většina z volajících je ženského pohlaví 2. většině volajících je přes 50 let 3. je to naprostá srač**. Původně jsem chtěl dát odpad!, ale za Vlastíka Plamínka a Jolandu přidávám dvě hvězdy. ()