Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Lester Bacon je poctivý mäsiar zo starej školy, ktorý zbožňuje svoju prácu. Dlhé roky bol majiteľom veľkého vidieckeho bitúnku Keď sa však doba zmenila, nedokázal zmechanizovať výrobu a prispôsobiť sa novým postupom, a tak musel svoj bitúnok časom zavrieť. Spolu so svojím retardovaným synom Buddym sa stiahli do ústrania a mlčky sa prizerali, ako ich rodinná firma chátra.
Osem rokov po zatvorení podniku sa o Baconov pozemok začne zaujímať jeho bývalý zamestnanec, ktorý sa ho oň za pomoci miestneho právnika a šerifa pokúša pripraviť. Spustnutá budova bitúnku sa navyše stáva častým miestom pre zábavky partie miestnych tínedžerov. Lester a Buddy sa rozhodnú konať a počet nezvestných v malom mestečku začne prudko narastať... (Karamanlis)

(více)

Recenze (23)

Kudly4 

všechny recenze uživatele

Tuctová, vidlácká vyvražďovačka, která zaujme jen tím prostředím okolo jatek. Postavy absolutně nevýrazné, až na toho oplzlého, retardovaného syna Buddyho. Chybí nahota a co se týče Gore, tak nečekaně pár dobrých scén tu je - top scéna - useknutá ruka. Každopádně, komedii jsem v tom ani omylem neviděl a jako Slasher, je to prostě slabota. Hvězda za tu silně buranskou atmosféru a druhá za těch pár krvavějších vražd. (127. hodnocení) ()

Zayl 

všechny recenze uživatele

Osmdesátková vyvražďovačka, která sakra páchne po krvi, třebaže má lehký komediální nádech. Opravdu, tady se tnulo do živého. Vraždy jsou krvavé a ječící mládež tu porcuje duševně zaostalej tlustej týpek s velkým dvouručním sekáčem. Atmosféra je taky slušná a celkově se mi tahle řezničina v areálu zavřených jatek líbila. Samozřejmě tradiční nešvar zůstal v podobě plytkosti děje a nelogických kiksů, a přestože Slaughterhouse není žádný vrchol v rámci subžánru, tak pro fandy to můžu s klidným svědomím doporučit. ()

Reklama

Gorehound 

všechny recenze uživatele

Až na tretí krát mnou plne docenený 80s slasher, ktorý má všetko, čo subžáner má mať. Znesiteľných teenagerov, vynikajúce kills, super prostredie letného us mestečka, prichádzajúcu atmosferickú búrku a na záver skvelú klasickú naháňačku. Ústredná crazy dvojka má čosi do seba, rovnsko ako prostredie spustnutého bitúnku. A v dobrom printe vynikne až prekvapivo skvelé spracovanie. ()

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Jeden z těch vyloženě povedenějších slasherů 80. let. 80.ky z buranova jak vyšitý. Zabiják a jeho motiv k vraždění je znám hned od začátku. No je to takový odporný tlustý hnusný upocený hovado se sekáčkem ... trochu větším sekáčkem ... :)) Kdo má rád venkov a zvířátka, tak si příjde na svý, protože je zde spousta záběrů na prasata, prasečák, kde se taky děj hodně odehrává, zabíjení prasat in real na začátku filmu a zabíjení teenagerů a věšení je na háky v další stopáži filmu. Sleazy, docela vtipnej a hlavně krvavej, kde jsou na svoji dobu docela neskrytý gore scény, flick, kterej prostě baví ... ()

lamps 

všechny recenze uživatele

Typicky rozkošné osmdesátky. Hodně násilné, se špetkou černého humoru a utopené v odkazech na klasické vyvražďovačky, v tomhle případě hlavně na Texaský masakr. V hlavní roli s dvojicí otec-syn, která má opravdu blíže k prasatům než k lidem (hlavně chrochtající upocený synátor je buran par excellence), a partou puberťáků, jejichž inteligence se pohybuje někde na úrovni desetiletého Ignáce, který na fotbale mlátí hlavou o tyčku. Na těchhle filmech mě většinou baví ukrutná nadsázka a vynalézavé snímání a inscenování jinak profláklých scén, ale tady bylo skutečně šťavnatého materiálu pohříchu málo (guilty kvalitu si drží jen závěrečných 15 minut, pár povedených odkazů a jeden geniální střih během podříznutí krku - při řezání rajčete se mi odteď udělá v krku knedlík :)). ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama