poster

Slaughterhouse

Komedie / Horor

USA, 1987, 85 min

Režie:

Rick Roessler

Scénář:

Rick Roessler

Kamera:

Richard Benda

Producenti:

Ron Matonak

Střih:

Sergio Uribe

Scénografie:

Michael Scaglione
(další profese)
 • Bloody13
  ***

  Ale jo, není to špatnej slasher, ale v červený barvě bych ho rozhodně neviděl. Slaughterhouse je standardní vyvražďovačkou, která nezáživnou historku o majitelích zkrachovalých jatek občas proloží nějakou tou vraždou a nevhodnou srandou. Zabiják je navíc retardovanej tlouštík bez masky, co se ohání obřím sekáčkem a kvičí u toho jako podťatý prase. Dohromady devět mrtvých, kozičky tentokrát žádný, ještěže tu nechybí ta správná osmdesátková atmosféra.(2.10.2012)

 • Rainey13
  ***

  Na Slaughterhouse se musíme dívat jako na amatérskou poctu Texaskému masakru. Jinak to nejde. Zvlášť, když obtloustlý záporák s prasečím přízvukem, nasedá do policejního auta a jede se projet na výlet. Když vezmeme všechno tohle v potaz, pak nám z toho vychází nejbéčkovatějčí béčko jaký kdy svět viděl. Ale i tak se to dá přežít, a s trochou popcornu se budete možná i chvilkama bavit.(23.1.2014)

 • Flipnic
  ****

  Jeden z těch vyloženě povedenějších slasherů 80. let. 80.ky z buranova jak vyšitý. Zabiják a jeho motiv k vraždění je znám hned od začátku. No je to takový odporný tlustý hnusný upocený hovado se sekáčkem ... trochu větším sekáčkem ... :)) Kdo má rád venkov a zvířátka, tak si příjde na svý, protože je zde spousta záběrů na prasata, prasečák, kde se taky děj hodně odehrává, zabíjení prasat in real na začátku filmu a zabíjení teenagerů a věšení je na háky v další stopáži filmu. Sleazy, docela vtipnej a hlavně krvavej, kde jsou na svoji dobu docela neskrytý gore scény, flick, kterej prostě baví ...(2.4.2015)

 • Karamanlis
  ***

  Slaughterhouse chápem ako fanúšikovskú poctu Hooperovmu TCSM. Medzi oboma filmami existuje nespočet podobností, takže hľadať v Bitúnku niečo originálne alebo inovatívne by bolo naivné... To však v podstate platí o 99% hororovej produkcie, takže ak máte chuť na hixploitation s kvičiacim tlstým magorom, oháňajúcim sa mäsiarskym sekáčom, tak smelo do toho...(27.7.2010)

 • Pro-EaZzy
  ***

  Osmdesátková vyvražďovačka, která sakra páchne po krvi, třebaže má lehký komediální nádech. Opravdu, tady se tnulo do živého. Vraždy jsou krvavé a ječící mládež tu porcuje duševně zaostalej tlustej týpek s velkým dvouručním sekáčem. Atmosféra je taky slušná a celkově se mi tahle řezničina v areálu zavřených jatek líbila. Samozřejmě tradiční nešvar zůstal v podobě plytkosti děje a nelogických kiksů, a přestože Slaughterhouse není žádný vrchol v rámci subžánru, tak pro fandy to můžu s klidným svědomím doporučit.(3.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace