Slaughterhouse

Ron Matonak

Sergio Uribe

Scénografie:

Michael Scaglione

Slaughterhouse klame perfektně tělem neb od slasheru z koncem osmdesátých let s tak kouzelným obalem jsem čekal mnohem víc než-li prachobyčejnou komedii-horor. Žánr komedie záměrně stavím na první místo, protože vtip a taková ta humorná nadsázka byla oproti krvi a hrůze v majoritním postavení. On za to může asi ten hlavní záporák. Nemytá kupa sádla s rozkošným chrochtáním totiž nenažene hrůzu ani nejmladší sortě diváků, co si hrdinsky riskne pustit nějakou tu hororvku na dobrou noc. Necharismatické, nemastné neslané budižkničemu, navíc bez sebemenší kreativity k mordování. Bohužel takhle je to jen obyčejná záležitost, které by prospěla jedině ta anihilace veškerého humoru a změna hlavního maniaka.(2.6.2010)

Po takovýmhle červeným hodnocení mě mohlo čekat jenom překvapení protože o filmu jsem moc nevěděl a plakát je správně béčkovej, ale bohužel se ukázalo že hodnocení je až moc vysoké. Nakonec se z toho stala poměrně koukatelná, nicméně nic než průměrná kravina. Paradoxně mi nejvíce vadil ten humor kterej mi tu moc neseděl a i příběh o debilovy co chtějí sebrat jatka mě nezaujal. Naštěstí se tu člověk moc nenudí a některé scény dokonce potěší. Ale jak jsem říkal kdyby hodnocení nebylo tak přehnaný jsem daleko více spokojený. Takhle jen průměr.(14.1.2014)

Osmdesátková vyvražďovačka, která sakra páchne po krvi, třebaže má lehký komediální nádech. Opravdu, tady se tnulo do živého. Vraždy jsou krvavé a ječící mládež tu porcuje duševně zaostalej tlustej týpek s velkým dvouručním sekáčem. Atmosféra je taky slušná a celkově se mi tahle řezničina v areálu zavřených jatek líbila. Samozřejmě tradiční nešvar zůstal v podobě plytkosti děje a nelogických kiksů, a přestože Slaughterhouse není žádný vrchol v rámci subžánru, tak pro fandy to můžu s klidným svědomím doporučit.(3.12.2013)

Opět jeden slasher, tentokrát celkem povedený. Solidní vidlácká atmosféra, celkem slušný příběh na pozadí a hlavně ultimátní killer - umaštěné hovado z jatek, co místo mluvení chrochtá, vypadá jako tlustější brácha Buda Spencera a v rukou třímá obrovský sekáček na maso. Vraždy jsou slušné, finále taky, teenageři opět pořádně pitomí a konec je na nasrání. Zkrátka takový slasherový standart.(29.6.2015)

Slaughterhouse chápem ako fanúšikovskú poctu Hooperovmu TCSM. Medzi oboma filmami existuje nespočet podobností, takže hľadať v Bitúnku niečo originálne alebo inovatívne by bolo naivné... To však v podstate platí o 99% hororovej produkcie, takže ak máte chuť na hixploitation s kvičiacim tlstým magorom, oháňajúcim sa mäsiarskym sekáčom, tak smelo do toho...(27.7.2010)