Slaughterhouse

Ron Matonak

Sergio Uribe

Scénografie:

Michael Scaglione

Slaughterhouse chápem ako fanúšikovskú poctu Hooperovmu TCSM. Medzi oboma filmami existuje nespočet podobností, takže hľadať v Bitúnku niečo originálne alebo inovatívne by bolo naivné... To však v podstate platí o 99% hororovej produkcie, takže ak máte chuť na hixploitation s kvičiacim tlstým magorom, oháňajúcim sa mäsiarskym sekáčom, tak smelo do toho...(27.7.2010)

Jó, řezničina to je dřina a svý o tom ví i Buddy. Tenhle starej slasher nás přivádí na " novodobí " jatka, kde se neporáží prasata, ale především lidi. Prsty v tom má retardovanej, chrochtající killer se svým sekáčkem a jeho taťka. Krvavý a místy i vtipný ( řekl bych, že chtěně ). Nemůžu si pomoct, ale mě tenhle " prasečí " slasher sednul.(2.8.2019)

Asi sto třiceti kilový špekoun, co nosí snad metrový sekáček na maso, místo mluvení chrochtá a vůbec si o sobě myslí, že je prase. Tak takový vrahoun dával tušit dobrou zábavu. Jenomže Rick Roessler zůstal vždy napůl cesty. Jakoby se nemohl rozhodnout, jestli chce jít vyloženě komediální cestou anebo naopak trochu diváka, když už ne postrašit, tak alespoň znepokojit. Ve finále jsem se tedy jenom párkrát pousmál a nebýt toho, že jednu scénu použili jako intro ke své skladbě Slaughterhouse MORTICIAN, klidně bych film označil jako slabotu. Ale k dobru mu musím ještě přičíst klasickou osmdesátkovou atmosféru, takže mi z toho vychází dost šedivý průměr ale pořád ještě průměr.(10.9.2010)

Ale jo, není to špatnej slasher, ale v červený barvě bych ho rozhodně neviděl. Slaughterhouse je standardní vyvražďovačkou, která nezáživnou historku o majitelích zkrachovalých jatek občas proloží nějakou tou vraždou a nevhodnou srandou. Zabiják je navíc retardovanej tlouštík bez masky, co se ohání obřím sekáčkem a kvičí u toho jako podťatý prase. Dohromady devět mrtvých, kozičky tentokrát žádný, ještěže tu nechybí ta správná osmdesátková atmosféra.(2.10.2012)

Po takovýmhle červeným hodnocení mě mohlo čekat jenom překvapení protože o filmu jsem moc nevěděl a plakát je správně béčkovej, ale bohužel se ukázalo že hodnocení je až moc vysoké. Nakonec se z toho stala poměrně koukatelná, nicméně nic než průměrná kravina. Paradoxně mi nejvíce vadil ten humor kterej mi tu moc neseděl a i příběh o debilovy co chtějí sebrat jatka mě nezaujal. Naštěstí se tu člověk moc nenudí a některé scény dokonce potěší. Ale jak jsem říkal kdyby hodnocení nebylo tak přehnaný jsem daleko více spokojený. Takhle jen průměr.(14.1.2014)