poster

Slaughterhouse

Komedie / Horor

USA, 1987, 85 min

Režie:

Rick Roessler

Scénář:

Rick Roessler

Kamera:

Richard Benda

Producenti:

Ron Matonak

Střih:

Sergio Uribe

Scénografie:

Michael Scaglione
(další profese)
 • Teardown
  ***

  Slaughterhouse klame perfektně tělem neb od slasheru z koncem osmdesátých let s tak kouzelným obalem jsem čekal mnohem víc než-li prachobyčejnou komedii-horor. Žánr komedie záměrně stavím na první místo, protože vtip a taková ta humorná nadsázka byla oproti krvi a hrůze v majoritním postavení. On za to může asi ten hlavní záporák. Nemytá kupa sádla s rozkošným chrochtáním totiž nenažene hrůzu ani nejmladší sortě diváků, co si hrdinsky riskne pustit nějakou tu hororvku na dobrou noc. Necharismatické, nemastné neslané budižkničemu, navíc bez sebemenší kreativity k mordování. Bohužel takhle je to jen obyčejná záležitost, které by prospěla jedině ta anihilace veškerého humoru a změna hlavního maniaka.(2.6.2010)

 • Campbell
  ***

  Po takovýmhle červeným hodnocení mě mohlo čekat jenom překvapení protože o filmu jsem moc nevěděl a plakát je správně béčkovej, ale bohužel se ukázalo že hodnocení je až moc vysoké. Nakonec se z toho stala poměrně koukatelná, nicméně nic než průměrná kravina. Paradoxně mi nejvíce vadil ten humor kterej mi tu moc neseděl a i příběh o debilovy co chtějí sebrat jatka mě nezaujal. Naštěstí se tu člověk moc nenudí a některé scény dokonce potěší. Ale jak jsem říkal kdyby hodnocení nebylo tak přehnaný jsem daleko více spokojený. Takhle jen průměr.(14.1.2014)

 • Zayl
  ***

  Osmdesátková vyvražďovačka, která sakra páchne po krvi, třebaže má lehký komediální nádech. Opravdu, tady se tnulo do živého. Vraždy jsou krvavé a ječící mládež tu porcuje duševně zaostalej tlustej týpek s velkým dvouručním sekáčem. Atmosféra je taky slušná a celkově se mi tahle řezničina v areálu zavřených jatek líbila. Samozřejmě tradiční nešvar zůstal v podobě plytkosti děje a nelogických kiksů, a přestože Slaughterhouse není žádný vrchol v rámci subžánru, tak pro fandy to můžu s klidným svědomím doporučit.(3.12.2013)

 • Han22
  ***

  Opět jeden slasher, tentokrát celkem povedený. Solidní vidlácká atmosféra, celkem slušný příběh na pozadí a hlavně ultimátní killer - umaštěné hovado z jatek, co místo mluvení chrochtá, vypadá jako tlustější brácha Buda Spencera a v rukou třímá obrovský sekáček na maso. Vraždy jsou slušné, finále taky, teenageři opět pořádně pitomí a konec je na nasrání. Zkrátka takový slasherový standart.(29.6.2015)

 • Karamanlis
  ***

  Slaughterhouse chápem ako fanúšikovskú poctu Hooperovmu TCSM. Medzi oboma filmami existuje nespočet podobností, takže hľadať v Bitúnku niečo originálne alebo inovatívne by bolo naivné... To však v podstate platí o 99% hororovej produkcie, takže ak máte chuť na hixploitation s kvičiacim tlstým magorom, oháňajúcim sa mäsiarskym sekáčom, tak smelo do toho...(27.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace