Vášnivý jedlík (TV pořad)

Man v. Food

Reality-TV

USA, 2008, 30 min

Účinkují:

Ron Funches, Adam Richman

Masky:

Erin Keith
  • MM_Ramone

Čože?! Tak vysoké hodnotenie pre titul, ktorý má skoro nulovú filmársku hodnotu? Obézny, "Vášnivý jedlík" Adam Richman (*16.5.1974) cestuje krížom krážom rozľahlou americkou krajinou, má plnú hubu nudných hlášok a hlavne vysokokalorickej, nezdravej žranice. Vymetá so svojim kameramanom lacné reštaurácie, kde vždy do seba naláduje, čo vládze. Popri tom sa mastí po vypasenom bruchu a spokojne pomľaskáva. *(28.3.2010)

Ano chápu, pro mnohé vegetariány to bude seriál proti kterému je potřeba sepsat petice! Ale já jídlo miluju, taky je to na mě vidět :D a ten seriál sem si prostě hodně oblíbila. Adam je strašně příjemnej chlapík co miluje jídlo jako nic jinýho. Ano občas bych se zeblila z toho všeho co dokáže sníst. Já si dam v mekáči jednoho tastyho a mam dost na dva dny dopředu a on sní čtvrtku z desetikilového hambáče a druhej den může jíst dál. Líbí se mi, že je to takovej tv pořad jako ze Simpsonů. Zkrátka vypnete a jen koukáte na to dobré jídlo. Je to opravdu vymažmozek. Ale ráda na to koukam.(14.1.2013)

"Jedzte kravský trus. Desať miliárd múch sa nemôže mýliť". Adam Richman nám to parádne natiera. Bezodný žalúdok a ego býka ručia za efektnú show. Snáď nie je človeka, ktorý by sa nespýtal "kam to všetko ten blázon tlačí?". Dvojkilové lievance? 10 roliek sushi s habanero papričkami? A prečo nie? Žijeme len raz a doláriky nám z neba len tak nepopadajú. V každom prípade, pri sledovaní programu dbajte na dostupný prísun jedla:) Inak vám hrozí, že začnete vystrájať a skončíte o tretej ráno nadávajúc na benzínke...(12.3.2010)

Tento pořad jsem objevil před nějakou dobou na stanici Spektrum. Nebudu dávat 5 přece jen jde o chlápka, který jen objíždí města a žere, ale minimálně 4 hvězdy si dokument zaslouží. Adam Richman objíždí spojené státy a seznamuje nás s místními kulinářskými kuriozitami a rekordy a zároveň přijímá výzvy na snězení 26 palcové pizzy, 5 nejpálivějších habanero koulí na světě, a několika kilogramových steaku a hamburgerů. Všecm fandům jídla určitě doporučuju :)(22.11.2009)

• whack

Keby do reštaurácie, v ktorej sa chcem v kľude najesť, vpochodoval tlstý narcista s kamerami a nútil ma, aby som sa pozeral, ako do seba tlačí 10 kilový hamburger, a skandoval mu do toho povzbudivé heslá, asi by som mu vysypal svoj tanier na hlavu a odišiel bez zaplatenia. Američania už sú aj bez toho tlstí jak svine, tieto relácie sú pre nech naozaj "to najlepšie". Je to nevkusné a nechutné.(9.5.2013)

• - Adam Richman sa pred každou výzvou snaží nejesť a zároveň nepiť minimálne jeden deň. Po každej výzve strávi minimálne hodinu na bežiacom páse. (Greenpeacak)

• - Logo relácie je takmer totožné s logom, ktoré používa istá reštaurácia v Mexico City s tým rozdielom, že namiesto kuracieho stehna drží šálku kávy. (Greenpeacak)

• - Po skončení seriálu Adam Richman údajně zhubnul asi 27 kg. (Lumberjack)