Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Leighton Mills (Craig Parker) je okouzlující ambiciózní muž na vzestupu své kariéry. Po incidentu, ve kterém figuruje větší množství skleniček šampaňského, zadní sedadlo limuzíny a členka královské rodiny, je poslán jako diplomatický atašé na neznámou ambasádu království Fe'ausi v Aucklandu. Velvyslanec Jonah (David Fane) připravuje stále další a další prohnané podfuky, ze kterých Leighton šílí. Avšak i velvyslanec má svou slabinu a tou je jeho krásná a tvrdohlavá dcera Leilani (Lesley-Ann Brandt), vyhoštěná na Nový Zéland kvůli antimonarchiálnímu buřičství .
Diplomatic Immunity je odvážný a ztřeštěný komediální seriál plný lásky a politické manipulace, ve kterém se odehrává boj dvou mužů - otce a nápadníka o srdce a duši jedné velmi inteligentní mladé ženy. (Kaja)

(více)

Recenze (1)

KakiBonham 

všechny recenze uživatele

Tenhle seriál si určitě zaslouží spíše tři než čtyři hvězdičky - není to třeskutě vtipné jako některé britské seriály, ale zase je rozhodně neotřelejší než cokoli, co se týká doktorů.. právníků... upírů.. you name it. Přeci jen jde o seriál natočený výhradně pro novozélandskou televizi, kam jistě skvěle zapadl tématem i obsazením, což jsou dva body, ve kterých pro průměrného evropana asi může trochu ztrácet. Já osobně mám ale pro Craiga Parkera SILNOU slabost a proto to u mě ke čtyřem hvězdičkám dohání fakt, že je v seriálu poměrně často vidět jeho nahé pozadí. ()

Reklama

Reklama