10 odvážlivcov, odhodlaných prežiť tie najdrsnejšie podmienky mimo civilizácie, zabojuje o 50 000 €. (oficiální text distributora)

borec999 odpad!

Bez mučenia priznám, že som prvé dve série sledoval a že ma nijako neurazili (teda až na moderátorku Kvetku Horváthovú a jej prehnane vážne a "dramatické" moderovanie, ktoré bolo totálne na smiech). Koncept Farmy bol niečím novým, neopozeraným a sprvu sa v ňom naozaj kládol dôraz na samotnú farmu,zvieratá, tradičné metódy práce. Neskôr s ďalšími sériami to postupne skĺzlo do totálnej žumpy, kde ide len o konflikty,hádky a to kto sa s kým vyspal. Navyše, ak som si pri Kvetke (ktorá mi je subjektívne ani sám neviem prečo veľmi nesympatická) myslel, že nemôže byť horšie, tak som sa mýlil, pretože potom prišla Evelyn, pri ktorej razom moderovanie Kvetky vyzerá ako profesionálny výkon. PS: paródia Kredencu Karma s Polnišovou ako Krepkou a Kemkom ako vedúcim farmárom je TOP a veľmi ma pobavil mediálny cirkus, ktorý pobúrená a urazená Kvetka okolo toho celého narobila :D ()

migl odpad!

Súčasná Slovenská TV "zábava" má tak nízko položenu latku,že ktorýkoľvek pologramotný človek s IQ hnoja a konexiami na patričných miestach môže "vytvoriť" taký hnus. TV Markíza a JOJ-ka sa predháňajú ktorej z nich sa skôr podarí donútiť diváka aby sa pozvracal. Odpad je slabé slovo, lebo aj v odpade sa dá nájsť niečo použiteľné,toto je žumpa(-100%) ()

VVee69

Akože podľa mňa je toto oproti Farmár hľadá ženu a podobných debilinách najobstojnejšia reality show. Má to aspoň nejakú tú úvodnú myšlienku a cieľ narozdiel od iných "show", ktoré sú len o tom, že ktorý súťažiaci je väčší obmedzenec. Nehodnotím prvú sériu tam som nevidel nič, ale tie ostatné sa na jedno oko pozerať ako tak dajú. Síce kadejaký obmedzenci sú tam furt, ale tak kto iný by išiel na Slovensku do takejto reality show. :) ()

Aljak

Projekt celkom dobrý - ale to je asi jediné, čo je na celej tejto show pozitívne. Možno by stačilo len nájsť normálnejšie obsadenie, lebo mám pocit, že podmienka pre prijatie do Farmy je IQ pod hranicou 70. Vždy keď to náhodou prepnem tak si pomyslím, že prežiť tých pár týždňov na Farme odrezanej od sveta nemôže byť až tak ťažké v porovnaní s tým, že tam musí človek vydržať v takej spoločnosti ľudí aká tam je... ()

TeemuSelanne odpad!

Stupidita. Nothing more, nothing less. Vlastne ani neviem o čom to presne je, ale už len fakt, že tam vzali ľudí z kategórie 3.5 (pričom 4 už sú bezndomovci), nič dobré neveští. Možno to chodí aj preto, aby si mnohí z nás pri pohľade na to povedali, že nie sme na tom až tak zle. Každopádne, je to odpad. ()

• Farmár, ktorý zadáva úlohy súťažiacim, nie je skutočným vlastníkom celého komplexu farmy. Skutoční vlastníci (sú dvaja) chceli zostať v anonymite a farma bola vybratá na základe viacerých doporučení od realitných agentúr. (Greenpeacak)
  • Farma sa nachádza v malebnom prostredí Kopaníc, v jednej z osád v okolí obce Prietrž (neďaleko Senice). (Greenpeacak)
  • Pravidlá hry:
    1. V prvom týždni si spoločným hlasovaním zvolia súťažiaci farmára týždňa, ktorý riadi tím a rozdeľuje úlohy na farme tak, aby bolo o všetko postarané. Ostatné týždne farmára týždňa písomne nominuje vypadnutý účastník.
    2. Na farmu začiatkom týždňa prichádza aj hospodár, ktorý zadáva farmárom úlohu týždňa - napr. stavbu plotu, ktorú koncom týždňa skontroluje.
    3. Farmár týždňa si vyberá dvoch „sluhov“ (muž a žena), ktorí budú počas týždňa vykonávať najhrubšiu prácu (napr. rúbať drevo). Títo dvaja spia v stodole a jedia oddelene od ostatných.
    4. Všetci účastníci farmy hlasujú, ktorý z dvoch sluhov ide do duelu.
    5. Prvý duelant si vyberá svojho protivníka (okrem farmára týždňa, ktorý má imunitu), druhý duelant bez vedomia prvého vyberá úlohu do duelu (IQ, výdrž, sila).
    6. Následne idú do izolácie a neskôr do súboja, ktorý je zameraný buď na:
    • inteligenciu – napr. kvíz
    • výdrž – napr. rezanie dreva
    • silu – napr. preťahovanie lanom.

Počas pobytu na samotke študujú „farmársky almanach“, kde sú rady a správne odpovede pre všetky duelové kategórie.
    Duel sa koná za prítomnosti ostatných súťažiacich. Ten, kto v dueli prehrá, odchádza domov a písomne určí nového farmára týždňa. (FL-cool-J)

Časové pásmo bylo změněno