10 odvážlivcov, odhodlaných prežiť tie najdrsnejšie podmienky mimo civilizácie, zabojuje o 50 000 €. (oficiální text distributora)

migl odpad!

Súčasná Slovenská TV "zábava" má tak nízko položenu latku,že ktorýkoľvek pologramotný človek s IQ hnoja a konexiami na patričných miestach môže "vytvoriť" taký hnus. TV Markíza a JOJ-ka sa predháňajú ktorej z nich sa skôr podarí donútiť diváka aby sa pozvracal. Odpad je slabé slovo, lebo aj v odpade sa dá nájsť niečo použiteľné,toto je žumpa(-100%) ()

balcazar

Farmu ako formát nehodnotím až tak negatívne. Ide v nej, ako v každej inej reality-show o vytvorenie hádok a konfliktov medzi súťažiacami. Na rozdiel od Hotela Paradise, ktorý ide súbežne s Farmou, tu je na pozadí práca, ktorá od hádok trocha odpútava pozornosť, nie je to len suché nahádzanie ľudí do klietky so zámerom povraždenia sa, Farma má niečo do seba. ()

drake31

Priemerná zábava na večeri resp. doobedia keď nebolo do čoho pichnúť. Trápnych momentov sa našlo viac než dosť, o tie vtipné tiež nebola núdza, ľudia tam celkom zaujímavý keď to zoberiem kolom a kolom Farma bola jednou z mála relácii vypustená zo slovenskej TV a ešte k tomu z Markízy ktorá ma v konečnom dôsledku aj bavila - ale priemerne na to netreba zabúdať. Finále som síce vynechal ale s víťazkou nie som spokojný vôbec. ()

MichelSmith

Carol Pifková to zmietla presne! No to platilo až do farmy západ vs východ,tá totiž prináša revolúciu a je nazbyt prelestná a ľúbezná akoby skoncipoval Filan! Filiáccie lesknú peknotou slzy povpíjanej do tinty listu na rozlúčku lež fikot sluhu vysnovaného farmárom ťýždňa pripusteného odkapaným macošským lúčiacim sa ! ()

TeemuSelanne odpad!

Stupidita. Nothing more, nothing less. Vlastne ani neviem o čom to presne je, ale už len fakt, že tam vzali ľudí z kategórie 3.5 (pričom 4 už sú bezndomovci), nič dobré neveští. Možno to chodí aj preto, aby si mnohí z nás pri pohľade na to povedali, že nie sme na tom až tak zle. Každopádne, je to odpad. ()

• Zvieratá, ktoré postupne prinášajú súťažiacim, sú vypožičané a po skončení ich producenti musia odovzdať vlastníkom. (Greenpeacak)
  • Farma sa nachádza v malebnom prostredí Kopaníc, v jednej z osád v okolí obce Prietrž (neďaleko Senice). (Greenpeacak)
  • Okrem kameramanov, ktorí chodia po farme a natáčajú súťažiacich, sa v okoli nachádzajú aj kamery monitorujúce všetko kvôli bezpečenosti. (Greenpeacak)