Pilda17

Neznámá Thajská duchařina, která celkem ujde. První polovina je slabší, ale druhá vás nenechá vydechnout. Napětí od druhé poloviny vzroste a divák se začne trochu i bát. Děj je také lepší a hlavně daleko ostřejší. Nebýt těch otřesných efektů, které bili šíleně do očí, tak jdu s hodnocením výš. Takhle jde o nadprůměrnou duchařina, která dostane nádech až v polovině.. 6/10 = 60% ()

ricci.s

Menej známa, ale o to kvalitnejšia thajská bomba. Hlavným hrdinom je Ken - kurevník a mediálna celebrita, ktorý si nájde novú ženskú a svoju bývalku odkopne. Tá však zomrie a keďže sa jedná o duchárinu, tak je jasné, ako to bude pokračovať. Atmosféra bravúrna, vzhľad ducha skvelý, kamera dokonalá, ľakačky fungujú, a aj keď príbeh je úplne primitívny a neoriginálny, tvorcovia z toho vytrieskali maximum. Teším sa na voľné pokračovanie! ()

E´Tonno

My Ex je dosť zaujímavý hororík. Na základe recenzií som sa tešil na nadpriemerne kvalitné spracovanie ducha, avšak tu som zostal sklamaný. Oveľa lepšie by pôsobil v klasických mrtvolných/ľudských farbách (nemusí byť hneď biely od vápna, ale toto spracovanie bolo tiež už dosť prehnané). Po prvej hodine, to vyzeralo sotva na priemer, ale snové scénky v poslednej polhodine, ma s prstom v nose presvedčili, že si zaslúži viac. Takže nakoniec som celkom spokojný - 71%. ()

EvilPhoEniX

My ex je víceméně varovný příklad pro muže, kteří něco slíbí svému opačnému pohlaví a v případě nedodržení slibu nastávají fatální následky! Tahle duchařina má koule! Už v 10 minutě příjde lekačka tak zběsilá a nečekaná, že spadnete z postele a po dalších 80 minut jen počítáte svůj srdeční tep a držíte mobil v ruce s tím, že si zavoláte rychlou. Opravdu infarktové stavy jsem při sledování zažíval, celé je to krásně natočené, vzhled ducha parádní a aby toho nebylo málo nechybí i slušné zvraty. Doporučuji! ()

DavidWebb

Ej, do tejto thajskej duchariny som radšej nemal ísť. "Nezáživné" je asi najvýstižnejšie slovo, ktoré ma v súvislosti s týmto filmom napadá. Veľmi zle vyrozprávaný/zrežírovaný príbeh mstiaceho sa ducha odvrhnutej ženy, ktorá sa (ako by to správne vystihol Ján Spišiak) zasamovraždila. Čo sa dá na snímku vyzdvihnúť sú prekvapivo slušné herecké výkony - keď to porovnám v rámci ázijskej kinematografie napr. s kórejcami, tak tento môj druhý thajský film spolu s tým predchádzajúcim na asi 10 kórejských vyhrávajú TKO. Čo sa týka toho lepšieho ešte spomeniem dobrú kameru, že aj thajčanky sú pekné baby a asi dvakrát som sa slušne naľakal. Tu sa pozitíva končia. Všetko ostatné ma nesmierne otravovalo - od réžie, cez príbeh, hudbu až po wtf koniec. Absolútny miš-maš a mix okopírovaných scén z rôznych hororov a účelovo pozliepaných a napasovaných do tohto fliku. Fan Kao má iba 85 minút a aj tak som sa nemohol dočkať konca, neustále pozeráte koľko ostáva do konca, pretože mi bolo ľúto ďalší film uťať v polovici a zase bez hodnotenia a bez komentára, len strata času... Proti gustu žiadny dišputát, ale toto je mimo moju misu. 40% a dík za titule IDžOR. ()