T4 Avatar Film Special

Dokumentární / Krátkometrážní

USA, 2009, 24 min

Dokument s velkou hromadou respektu moderátora o filmové události roku, který nepřináší v podstatě nic extra nového ani objevného.(22.12.2009)

No jestli jsem tomu moderátorovi záviděl? Jasně, že jo. Pokecat si s Jimem, Samem, Sigourney a ještě si podržet flintu z filmu... to je splněný sen. Informací je tady prezentováno na tak malém prostoru opravdu hodně a nejen o Avataru. Moc pěkný speciál.(26.12.2009)

Mini-dokument k Avataru, kde si moderátor se všemi pěkně pokecá :-). Nenudí to, pěkné záběry z filmu a konečně už vím, kde toho Sama Worthingtona vyhrabali:o)).(24.12.2009)

Hodně záběrů z filmu. To je asi jedinné pozitivum tohohle dokumentu. Moc zajímavostí se totiž nedozvíme, záběry z natáčení téměř žádný, pár rozhovorů možná, ale to je všechno. V podstatě všechny featuretty a making of jsou lepší a co se týče informací nadupanější než tohle. Navíc ten Alex Zane mi přišel dost nepříjemě vlezlej.(18.1.2010)

• mr.filo

Méně svižné popisování vzniku Pandory a souvisejících záležitostí. Ano, na co mít červený koberec, když modrý je lepší! http://www.220.ro/trailer/T4-Avatar-Film-Special/24JUWBGbPr/(3.2.2012)

Taky tam mohlo být více záběrů ze zákulisí, jinak pěkný průvodce před světovou premiérou. Nejlepší odpověď Camerona na otázku kolik stál Avatar, odpověď 15 dolarů ve 3D to mě dostalo =o)(2.1.2010)

Čakal som viac záberov o tvorbe filmu. V podstate prešli myšlienkovo čo prečo ako bolo vo filme. Vyjadrili sa najpodstatnejší herčí. A nejaký ten pokec pred premiérov.(21.1.2010)