Nurses

Pornografický

USA, 2009, 196 min

• Expendable

Tenhle film nebo spíš péčko by se dalo přejmenovat na Big Silicons Sluts, protože kromě Jenny Haze jsou všechny umělý. Je to pěkně mizerný i na porno. Jednou vzhlédnout a pak smazat. 35%(10.2.2010)

Hodnotit pornofilmy je pěkně tvrdý oříšek. Moc na ně nečumím – na živo je na živo a tady se dá hodnotit snad jen pohlednost hereček – pro ženské výkonost rádoby „nadsamců“, kteří si pomůžou injekcí nebo milosrdným střihem a pak už jen slyšíš – vidíš oni můžou i dvě hodiny…V tomto případě jsem však byl dost na vážkách – sešla se tu celá škála známých tváří (samozřejmě pohybující se v pornoprůmyslu), ale výrazněji zaujala snad jen Jenna Haze. Sasha Grey si hodila klasický anál, který mě nějak netankuje a zbytek silikonových děv se mi spíš hnusil, než aby nějak rajcoval. Děj se sice snažil být místy i humorný, herci se předháněli v pořádných jebačkách a v počtu souložících, ale jinak žádná sláva, aby to muselo být v červených číslech. Nicméně takovou hospitalizaci v nemocnici bych si taky nechal líbit…(28.4.2019)

Ze širšího hlediska velmi kvalitní film, ale když udělám průměr hodnocení scén, vychází mi velmi průměrný film. Samozřemě, každému podle jeho gusta, ale u mě Stoya vyslověně propadá ve všech směrech a Shyla Stylez tam byla také přebytečná. Na koukatelné urovni to drželi pouze Jenna Haze, Gabriella Fox + Shawna Lenee a snad i Katsuni. Za zmínku stojí ještě Shay Jordan a nebýt toho hardcore ass penetration, tak i Sasha Grey. Škoda také, že Riley Steele dostala celkem málo prostoru pro objektiv a že se Jesse Jane chová jak pi*a. Ale výběr je bohatý, to ano.(16.11.2013)

V tomto filme je jasne vidieť akú starostlivosť majú pacienti v USA. No máme čo dobiehať, lebo pri mojom pobyte v nemocnici ako oproti tomuto nič moc.(29.5.2012)

Vzpomněl jsem si na tuhle klasiku nedávno v Berouně, když jsem ležel na příjmu. Přišla sestra, řekla "svlíknout" a pak zařvala na chodbu "Marůš, pojď vopíchnout pána!" Stihnul jsem se ještě provokativně zeptat, jestli by to náhodou nemělo bejt opačně a jestli nechce taky zůstat, ale úsměv mě rychle přešel, protože Maruš vypadala že by zkrotila i jelena v říji. Takže mi nezbylo než doufat, že si nesplete stříkačku se záchodovým zvonem. To v týhle filmový nemocnici by mně nohu asi nespravili, ale ono by to bylo jedno, protože po hospitalizaci v Silikon ráji bych stejně do konce života jezdil na kolečkovým křesle. P.S.: Poplatky za pobyt ve špitálu? Za jistejch podmínek rozhodně áno.(13.4.2017)