poster

Ladies versus Butlers! (TV seriál)

 • Japonsko

  れでぃ×ばと!

 • Japonsko

  Redi x Bato!

Animovaný / Komedie / Romantický

Japonsko, 2009, 12x24 min

 • 3KAVKY
  ***

  Lehce pitomé ecchi s prvky hentai, s žádnou zápletkou a trochou dobrého humoru. Moc jsem nepochopil sloučení škol pro bohaté slečínky a služky + 4 resp. 3 sluhy. Ale budiž, jinak by v tomhle anime snad ani žádný děj nebyl. Ten se točí vlastně jen kolem tří hlavních postav. Potměšilé Saikio-san, která se snaží za každou cenu dostat do trapných situací svou sokyni Flamehart-san s nově nastoupivším výměným studentem. Zatim jsem zkouknul 8 dílů a ze zkušenosti jen nerad posuzuji seriál tohoto žánru před koncem série. Prozatím ale za 3(28.5.2010)

 • Subjektiv
  *

  Nesnesitelné ecchi, v němž vystupuje většina laciných propriet tohoto pokleslého subžánru. Ošahávání omylem, tuna spodního prádla, krychlové metry koz, lolitky i kozatky, vzteklounka, záludná, stydlivá, lascivní... A hošík v centru dění. Jelikož se vše odehrává v prostředí nóbl školy, v níž se smetánka učí, jak se chovat vznešeně a nesmetánka, jak smetánku správně obskakovat, tak není divu, že hošík je rebel proti systému a svým zdravým, sebevědomým přístupem napravuje nejednu hlavu a srdce. Schéma, schéma, schéma, šablona, šablona, šablona... Snesl jsem 4 díly.(8.2.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace