poster

Romové v Evropě (TV pořad)

Dokumentární

Česko, 2009, 9x25 min

Režie:

Martin Pátek

Účinkují:

Vojtěch Lavička

Komentáře uživatelů k TV pořadu (6)

 • Phobia
  odpad!

  Z principu! Prdím vám na korektnost, nejsem politik, nemám potřebu lhát nebo přikrášlovat skutečnost. Až budou pořady "Vietnamci v Evropě", "Afroameričani/afroevropani/afroaustralani v Evropě" (nebylo by jednodušší napsat "černoši"?), "Eskymáci v Evropě", "Indiáni v Evropě" a všemožné další dokumenty o minoritách, které NEPOTŘEBUJÍ pozitivní propagaci, pak tuhle procikánskou agitku budu ochotná zhodnotit nezúčastněným pohledem (nebo se o to budu alespoň snažit;-)). A včil si mě klidně kamenujte, těch 30 let převážně negativních zkušeností (díky za každou pozitivní) ze mě stejně nevytlučete :-P.(16.4.2010)

 • AGAMENON
  odpad!

  Říkal jsem si, nenaštvu se, nenaštvu se, ale nepomohlo to. Pekelně jsem se totiž u toho nasral. Co to sakra je? Věci na kterých jsem vyrostl v TV už nikdy neuvidím (hlavně ty severokorejský vykopávky budou mít drahý práva), na to peníze nejsou, na výrobu nových sračkových dabingů peníze jsou, kdy se všechny starý dabingy z Brna předabovávají automaticky, dokonce i poklady jako jsou Krotitelé duchů si dovolují namluvit znova, na to se peníze najdou vždycky. Ale hlavně v ČT nemají evidentně nedostatek financí na pseudohumanistický, propagandistické stračky, u jejichž sledování jsem si připadal jak v Jiříkově vidění. Chudáčci pořád kvíleli, jak jsou diskriminovaní, že si jejich děti musí hrát mezi odpadky, který tam jistě navezli rasističtí gádžové, nebo musel přiletět z kosmu, protože jak jinak by se tam dostal a to je jenom špička ledovce. Na tohle já platím koncesionářské poplatky, protože mám elektřinu???(18.4.2010)

 • Genero
  odpad!

  Tento komentář byl smazán pro svůj nevhodný obsah, použité vulgarismy, rasovou nekorektnost a debilitu autora.(9.10.2011)

 • ghatos
  odpad!

  Pan Michal Kučera málem u toho umřel :) . -100%.(21.7.2012)

 • Elyon
  ****

  Zajímavý dokumentární seriál...(9.4.2014)

 • HappyDeath
  odpad!

  Moc se omlouvám za svůj slovník, ale větší kopu hoven sem fakt dlouho neviděl. Ukazují cigány jako chudáky malinké, neboli taky jako oběti systému. Nesmysl... Fakt jsem se cítil jako rasista, že jsem jedináček a že mám pokoj a svou postel jen sám pro sebe. OMG!(10.5.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace