That's It, That's All.

USA, 2008, 63 min

Curt Morgan

Gabe Langlois

M83 (nepůvodní)

Pár oblouku v metrovém prašanu, deset mega skoku s kombem o strom a pár vtipných dialogu a......k tomu hudba od M83 a Scotty s Travisem mě mají omotaného kolem prstu:) Jak tu bylo mnohokrát řečeno - The Art of Flight je sice minimálně o level výš, hlavně hudebně a vizuálně - ale já se ani u That's It, That's All nenudil ani vteřinu a po filmu šel pohladit do sklepa svoje zazimované prkno:)(12.5.2012)

Skvělá snowboardová podívaná. Dostal jsem se k tomu, až po The Art of Flight, přesto jsem byl obrovsky spokojen. Opět sice reklama na Red Bull, Quiksilver, Burton & etc., ale to nemůže zabránit tomu, že je to parádní sportovní počin. A nebýt těch sponzorů, nebyla by spousta důležitých věcí jako famózní záběry, tripy, helikoptéra a v neposlední řadě snowboardové hadry a veškeré propriety. V tomto sportu je obrovský progres, který je mezi tímto snímkem a TAoF zřetelně vidět. Už jenom triky jsou víc "hardcorové". Nicméně je to skvělý snímek, který mi udělal velkou radost. Pokud bude Curt pokračovat v tomto stylu, další film bude šílená věc. Rád bych tomu dal 5*****, ale chyběla mi tu sekce plná pádů a podobných nezdarů, bez které se prostě správný adrenalinový/sportovní film nesmí obejít.(23.5.2012)

V podstate to isté ako The Art of Flight. Od konceptu striedania podobných lokalít až po detaily, ako napr. lesné "hrátky" so stromami. Naviac sú tu iba scény zo svetových súťaží, ktoré zobrazujú aj masovú popularitu a profesionálne úspechy protagonistov. Lenže The Art of Flight je hudobne i vizuálne ešte vyššie, až tak vysoko, že netreba byť do snowboardingu, aby sa nad divák rozplynul. Pre docenenie That's It, That's All. je fandovstvo do športového odvetvia potrebné.(13.3.2012)

v podstatě jen taková ochutnávka před po všech stránkách vymazlenějším Art of Flight, ve kterém teprve tahle banda ukazuje své umění naplno a navíc s lepším vizuálem i hudebním doprovodem.. ale i na That's It, That's All. se dobře dívá a soundtrack taky rozhodně stojí za to.. silné 3*(7.6.2013)

• heyda

Jak mi přišel Art of Flight informačně a dějově chudý, tak tady je to snad ještě horší. Kdyby se alespoň ten sestřih výroby snowboardů rozvinul na 10 minut, ale opět vše zajímavé jde stranou a my nemáme na výběr než sledovat svahy a pár borců na snowboardech. Je to hezky natočené, ale úplně o ničem. Těším se na den, kdy někdo konečně natočí dokument trochu víc komplexněji a kde nebude kladen důraz jen na kamerové záběry. Aspoň, že to není tak dlouhý.(21.1.2013)

• - Film bol odpremiérovaný na SK/CZ po rôznych kluboch a SNB/Sk8 akciách. (casioa....)