poster

Simonova kočka (TV seriál)

 • Velká Británie

  Simon's Cat

Animovaný / Komedie

Velká Británie, 2008, 85x1–3 min

Režie:

Simon Tofieldd
 • Phobia
  ****

  Většina těchhle animovaných filmečků se drží v nadprůměru, ale epizodka o spaní "Cat-man-do" je na 5* - ta je podle skutečné události, znám to na vlastní kůži a své sedmiměsíční kokoťátko v době spánku (pokusů o spánek) upřímně nenávidím. Co jsem tu malou bílou bestii přijala pod střechu, neznám onen dříve běžný sladký stav - spát od večera až do rána. 75% Odkaz: http://www.simonscat.com/films.html(16.12.2010)

 • Adasin
  *****

  Netušila jsem, že tahle vynikající záležitost tady má profil. Jasných pět, neskutečně vtipné i dojemné. Zde platí, že v jednoduchosti je síla. Při sledování těch videí jsem se hodně nasmála, a to ani doma kočku nemám (ale budu mít). 2 minuty, řeknete si, a dáte si jednu epizodu s úmyslem se hned vrátit k jiné činnosti, jenže vzápětí sledujete další díl a nakonec bez přestání jedete až do konce. Škoda, že už dlouho nic nového nevyšlo. 10/10(15.10.2018)

 • IvcaSammet
  ****

  Absolutně výborný web seriál, který pobaví nejen majitele koček. U každého dílu se opravdu dobře pobavím. Co mě ale hodně mrzí a díky čemu hodnotím seriál "jen" čtyřma hvězdičkama, je to, že kočky mají až přehnaně moc lidských vlastností a schopností. Kdyby Simon kreslil převážně reálné situace, které jsou mimochodem fakt naprosto přesné, a občas tam zasunul nějaký ten "lidský prvek" (Třeba ukazování na pusu mě vždycky dobře pobaví), určitě bych hodnotila plným počtem.(1.9.2015)

 • mysiouxsie
  *****

  Simonovy kočičí minifilmy jsou jednoduše perfektní. Genialitu těchto snímků může skutečně ocenit jedině člověk, který s kočkou někdy dlouhodobě sdílel svůj prostor. Každá animovaná sekunda zde je totiž absolutní pravda a pod to se i podepíšu:D Takhle věrně dokáže zachytit realitu opravdu velice vnímavý a empatický výtvarník.(2.1.2019)

 • MsUtahraptor
  *****

  "Už ve starověkém Egyptě byly kočky uctívány jako posvátné... a dodnes na to nezapomněly." Simonův kocour je chlupatý parchant zdatně reprezentující většinu kočičí populace. Připomene těm přihlouplým dvounožcům, že jejich pravou celoživotní náplní je servírování potravy, zajišťování vhodného rozptýlení a relaxačních ploch, a (samozřejmě) úklid veškerých následků. Občas se sice chová až zdánlivě lidsky, ale závěrečné "Meow!" *tlapka nenápadně poukazující na pootevřenou tlamičku* vše opět uvede na pravou míru.(19.10.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace