Simonova kočka (TV seriál)

Simon's Cat

Animovaný / Komedie

Velká Británie, 2008, 85x1–3 min

Simon Tofield

Každý kdo má doma kočku ví, že život s ní není úplně jednoduchý. Na druhou stranu nám dávají svou lásku. Psát o nich, že jsou svině je dost ubohý. Mám doma čtyři kočičky a u každé je vidět úplně jiná povaha. Jedna spí a je společenská, druhá plachá a neposedná... Kočky jsou silné osobnosti a my je musíme respektovat. Simon's Cat je vtipný a milý seriálek, který musí nás kočkaře určitě oslovit. A být páníčkem, který je netečný k nezbednostem své kočky se nevyplácí :)(11.8.2014)

Naprosto unikátní. Kočky nemám v oblibě, ale stejně jakou u komixů Garfielda, tak i u Simonovi kočky musím udělat vyjímku a otočit svůj názor na kočky o 180 stupňů. Kočka je neuvěřitelně vychcaná a způsobuje záchvaty smíchu přecházejícího až do pláče. Některé díly jsou slabší, ale na tom přece nesejde, celek je vynikající a animace je táké velice příjemná. Možné shlédnout na Youtube http://www.youtube.com/watch?v=w0ffwDYo00Q(20.1.2011)

Jé, to je celej náš Setíček,... a Samík,... a Sheila,... a vlastně všechny kočky, co jsme kdy měli. Asi bych kočky neměl moc rád, kdyby byly tak nudně podlejzaví a oddaní jako psi. To mi připomíná, že možná proto mají holky radši víc ty zlé kluky. Každopadně kdo kočku nemá, nevím, jestli se bude tak dobře bavit. Já jsem kočičí člověk, tak jsem se bavit musel.(19.8.2010)

Kdo nemá rád kočky a doma mu alespoň jedna nemňouká, tento seriál nedocení. My máme kocoura a některý jeho kousky jako by ta Simonova odkoukala. Moje dcera se při sledování některých dílů smíchy počůrala. Dvakrát. ... Perfektní vystižení kočičí individuality jednoduchou animací. Nemůžu dát méně než 5 bodů.(30.11.2015)

Simon's Cat je najlepšia TV mačka akú som kedy videl. Jednoduchá, milá, otravná, vtipná a pravdivá mačka. Má to všetko a keď to pozerám ešte spečený jak delo tak to je ešte o úroveň aj dve lepšie. 5* som nedal iba kvôli tomu že niektoré diely sú "suchšie". Nie že by boli zlé ale oproti tým lepším epizódam to proste nieje ono.(21.8.2018)