Simonova kočka

• Velká Británie Simon's Cat
Velká Británie, (2008–2023), 4 h 43 min (Minutáž: 1–10 min)

Epizody(125)

Seriál "Simonova kočka" vykresluje a zveličuje legrační vztah mezi mužem a jeho kočkou. Každodenní eskapády tohoto rozkošného domácího mazlíčka, který se neustále domáhá dalšího jídla, a jeho podrážděného, ale zbožňujícího majitele, ožívají v okouzlujícím a velice vtipném animovaném seriálu z dílny Simona Tofielda. (HBO Europe)

Ijeka72

Toto môže oceniť len majiteľ mačky. Ten dobre pozná mnoho z toho na vlastnej koži. Dokonalo-jednoduché, jednoducho-geniálne. ()

Martin.Stein

Simon's Cat je najlepšia TV mačka akú som kedy videl. Jednoduchá, milá, otravná, vtipná a pravdivá mačka. Má to všetko a keď to pozerám ešte spečený jak delo tak to je ešte o úroveň aj dve lepšie. 5* som nedal iba kvôli tomu že niektoré diely sú "suchšie". Nie že by boli zlé ale oproti tým lepším epizódam to proste nieje ono. ()

dejf96

otravná pitomost, podobná všem hloupým reklamám na vložky a kdovícovšechno, když to vidíš každých patnáct minut ()

Artien

Kočka chytá brouka, jiná ji sleduje, pak obě šlapou po ovladači na televizi, na kterou pak ta větší vyleze a nakonec ji shodí a rozbije a obě jdou chytat zase toho brouka. Místnosti kdejakého diváka zaplní huronský smích. U mě je teda ticho. Vždy. Animace ujde. ()

pt93 odpad!

Rovnou upozorňuji, že i my kočku máme. Takže nejsem jen nechápavý trotl. Tento animovamý seriál nemá nic společného s realitou. Nuda a jen nuda. Co je na tom tak úžasného a vtipného? Opravdu se všichni u toho doma při televizních obrazovkách tak moc smějete a říkáte si, jaká je to všechno pravda? Děláte si srandu? Seriál zachází až do absurdity a trapnosti, nesmyslnost a nelogičnost v každé vteřině, utrpení sledovat. Mám se smát? Směju se. Směju se všem, kteří tuto žumpu vychvalují do nebes hladíc přitom svoji opelichanou britku, která svými pány stejně pohrdá, koneckonců jako každá kočka. Change my mind :-) ()