Reklama

Reklama

Baronka di Carini

(TV film)
  • Itálie La baronessa di Carini
Mysteriózní
Itálie, 2007, 2x100 min

Obsahy(1)

Zamilovali se do sebe, aniž by věděli, že je spojují události, které se staly před tři sta lety. Jejich předkové byli ze žárlivosti zavražděni... (oficiální text distributora)

Recenze (5)

lubospoti 

všechny recenze uživatele

Kdeže jsou ty slavné doby italských historických(romantických) filmů.. Tohle více než historický film připomíná telenovelu zasazenou do celkem slušných kulis. ()

Emilii 

všechny recenze uživatele

Teda napínavý to je a dost děsivý, ale nakonec jsem se musela pousmát, no dostali mě!!!! Hele, dá se to, krásný, tajemný prostředí a mooc pěkný kostýmy!!!! ()

Reklama

Daewiik

všechny recenze uživatele

Bohužel také nemůžu ohodnotit, protože jsem se nevydržela dívat...Byla to nuda a ani to nemělo čím zaujmout. Ne, opravdu nic mě nenapadá. ()

p8ja 

všechny recenze uživatele

Nemůžu říct, že by ten film byl fantastický, ale je v něm něco, co mě oslovilo: krásná Vittoria Puccini, scenérie, hudba a zajímavé barevné podání, všechno to do sebe nějak zapadlo. ()

rikitiki

všechny recenze uživatele

Nebudu hodnotit, protože jsem neviděla ani celý první díl, protože je to PŘÍŠERNÁ SLÁTANINA. Herecké výkony jsou na žalobu, stejně jako tupohlavý scénář a nenápaditá režie. Jediné drobné plus je vcelku slušná výprava, ale nádherné lokace prostě v Itálii mají a kostýmy produkce pravděpodobně někde ukradla. /21. 9. 11./ ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama