Baronka di Carini (TV film)

• Itálie

Baronessa di Carini, La

Mysteriózní

Itálie, 2007, 2x100 min

Umberto Marino

Paolo Vivaldi

Teda napínavý to je a dost děsivý, ale nakonec jsem se musela pousmát, no dostali mě!!!! Hele, dá se to, krásný, tajemný prostředí a mooc pěkný kostýmy!!!!(28.9.2011)

• barbarobka

Vydržela jsem to, ale film je to strašný, jakože děsně napínavý a záhadnější, než hrobka faraona...nakonec nevíte, o co vlastně jde. Jediné, co se povedlo, jsou kostýmy (zejm. šaty hlavní "hrdinky").(22.9.2011)

• lubospoti

Kdeže jsou ty slavné doby italských historických(romantických) filmů.. Tohle více než historický film připomíná telenovelu zasazenou do celkem slušných kulis.(8.3.2014)

• rikitiki

Nebudu hodnotit, protože jsem neviděla ani celý první díl, protože je to PŘÍŠERNÁ SLÁTANINA. Herecké výkony jsou na žalobu, stejně jako tupohlavý scénář a nenápaditá režie. Jediné drobné plus je vcelku slušná výprava, ale nádherné lokace prostě v Itálii mají a kostýmy produkce pravděpodobně někde ukradla. /21. 9. 11./(21.9.2011)

• Daewiik

Bohužel také nemůžu ohodnotit, protože jsem se nevydržela dívat...Byla to nuda a ani to nemělo čím zaujmout. Ne, opravdu nic mě nenapadá.(21.9.2011)