Gorila: Příběh opičí (amatérský film)

Komedie

Česko, 2005, 95 min

Ondřej Svoboda

Vít Strádal

Na takové kraviny bych mohl koukat furt dokola. Možná, kdyby se to točilo kolem něčeho jiného než kadibudky - což je i na mně kurevská dmnce - dal bych potom lepší hodnocení. Metro, bratře!(5.5.2011)

• lardko

Lidi tohle se vám opravdu líbí ?? Jestli jo tak si dejte Facku A Skočte Do Zdi ! Tenhle film je v mých Top 10 nejstupidnějších filmů. Na ty lidi se vůbec nedalo koukat , a ten děj to bylo teda NĚCO ! U spousty filmů 95 minut uběhne jako voda , ale tady se to táhlo a táhlo , a bylo to úplně o ničem. POCITY Z FILMU: strach , zděšení , nekoukatelnost jakéhokoliv filmu 1 týden. Vím že to je jen amatérský film , ale tohle je STUPIDITA lvl. 200.(12.7.2016)

• vincchuppo

Na to jak je to šíleně super-amatérské, tak tam bylo pár solidních fórů. Epická výprava za posvátnou kadiboudou!! :D(11.12.2013)

Ze začátku jsem se malinko nudil, ale pak se to hodně dobře rozjelo, až mě to začalo, tak nějak bavit. Když pominu kameru a střihy, tak jde opravdu o dobře zmáknutý film a klaním se Bandě Trotlů, že dokázali udělat takto dlouhý film. "Znáte ten trik se špičatým kloboukem?" Jsem rád, že zde byla použita tato hláška z Pár pařmenů.(5.9.2011)

70% Scény s vesničany jsou utrpení a cesta party taky nic moc, ale ti schizofrenní krtci a závěrečný hudební souboj stojí za to. Doporučuji.(25.10.2010)

• - Ve scéně, kdy vesničané přeplouvají jezero, se jeden z nich zmíní o ledovci. Následně na ně padají špatně viditelné předměty. Těmi byly ve skutečnosti kostky ledu, které byly před sluncem uchovány v termosce. (ondradvori)

• - Spoiler: Postava Nataši původně zemřít neměla. Její smrt v hospodské rvačce byla improvizací, jejímž důvodem byla skutečnost, že se její představitelka nemohla dostavit na další natáčecí den. (ondradvori)

• - Film byl stříhán v programu Ulead Media Studio 6.0, filmovalo se kamerou Panasonic NV-GS120. Natáčení trvalo celkově 4 měsíce a premiéru si snímek odbyl v kině Vesmír. (ondradvori)