Reklama

Reklama

Gorila: Příběh opičí

(amatérský film)
všechny plakáty

Osada byla přes noc vyloupena. Lupiči byli hroziví Krtci a neukradli nic menšího než „kadibudku“. Vesničané teď musí sestavit zvláštní tým, který má jediný úkol - vrátit ukradenou toaletu domů za každou cenu. (wader)

Recenze (20)

juta 

všechny recenze uživatele

Ze začátku jsem se malinko nudil, ale pak se to hodně dobře rozjelo, až mě to začalo, tak nějak bavit. Když pominu kameru a střihy, tak jde opravdu o dobře zmáknutý film a klaním se Bandě Trotlů, že dokázali udělat takto dlouhý film. "Znáte ten trik se špičatým kloboukem?" Jsem rád, že zde byla použita tato hláška z Pár pařmenů. ()

lardko odpad!

všechny recenze uživatele

Lidi tohle se vám opravdu líbí ?? Jestli jo tak si dejte Facku A Skočte Do Zdi ! Tenhle film je v mých Top 10 nejstupidnějších filmů. Na ty lidi se vůbec nedalo koukat , a ten děj to bylo teda NĚCO ! U spousty filmů 95 minut uběhne jako voda , ale tady se to táhlo a táhlo , a bylo to úplně o ničem. POCITY Z FILMU: strach , zděšení , nekoukatelnost jakéhokoliv filmu 1 týden. Vím že to je jen amatérský film , ale tohle je STUPIDITA lvl. 200. ()

Reklama

zdepapepa 

všechny recenze uživatele

Jeden z těch příjemnějších českých amatérských filmů. Má to strukturu, má to nepitvořící se herce, má to dostatek myšlenek pro celých 95 minut, má to některé hodně dobře vypointované vtipy. Absurdní humor pomocí krtků je příjemné osvěžení a tehdy v roce 2005, když jsem na ČSFD teprve začínal, by to bylo za čtyři hvězdy, takhle jen silné tři hvězdy. ()

Tabeer 

všechny recenze uživatele

Pár pařmenů zná skoro každý znalec kvalitní kinematografie. O poznání méně fanoušků má ale druhá nejlepší práce téhle Bandy Trotlů. A je to sakra škoda. Příběh opičí je komedie, nabitá bláznivým humorem až k prasknutí. Hlavní hrdinové jdou vysvobodit ukradenou kadibudku ze spárů podlých krtků a po cestě zažívají nejedno dobrodružství. Pokud hledáte po deseti pivech s bandou přátel film, kterým vyplnit vleklý večer, tady nesáhnete vedle. Metro, bratře. ()

sokiss 

všechny recenze uživatele

já vim, jsou to amatéři, tak se to musí brát s rezervou. Příběh je teda pořádná blbost! Ale zase... co s omezenyma prostředkama vymejšlet. Herecké výkony jsou odpovídající pro neherce (takže je třeba si na to zvyknout). Asi bych to celý trochu prostříhala a zkrátila a asi i poupravila scénář. Celkově mě to moc nenadchlo, ale je těžké něco takového hodnotit. Rozhodně obdivuju, že se něco takového dotáhlo do konce. A myslim si, že na amatéry to bylo slušný. ()

Zajímavosti (5)

  • Exteriéry se vesměs natáčely v lesích okolo Ostravy, v Petříkovicích a na vršku Landek,. (ondradvori)
  • Ve scéně, kdy můžeme vidět výcvik vesničanů, si představitelka Nataši na mokrém klouzajícím terénu vyvrkla kotník. (ondradvori)
  • Film byl stříhán v programu Ulead Media Studio 6.0, filmovalo se kamerou Panasonic NV-GS120. Natáčení trvalo celkově 4 měsíce a premiéru si snímek odbyl v kině Vesmír. (ondradvori)

Reklama

Reklama