poster

Gorila: Příběh opičí (amatérský film)

Komedie

Česko, 2005, 95 min

Režie:

Ondřej Svoboda

Hrají:

Vít Strádal
 • Janko666
  ***

  Na takové kraviny bych mohl koukat furt dokola. Možná, kdyby se to točilo kolem něčeho jiného než kadibudky - což je i na mně kurevská dmnce - dal bych potom lepší hodnocení. Metro, bratře!(5.5.2011)

 • lardko
  odpad!

  Lidi tohle se vám opravdu líbí ?? Jestli jo tak si dejte Facku A Skočte Do Zdi ! Tenhle film je v mých Top 10 nejstupidnějších filmů. Na ty lidi se vůbec nedalo koukat , a ten děj to bylo teda NĚCO ! U spousty filmů 95 minut uběhne jako voda , ale tady se to táhlo a táhlo , a bylo to úplně o ničem. POCITY Z FILMU: strach , zděšení , nekoukatelnost jakéhokoliv filmu 1 týden. Vím že to je jen amatérský film , ale tohle je STUPIDITA lvl. 200.(12.7.2016)

 • vincchuppo
  **

  Na to jak je to šíleně super-amatérské, tak tam bylo pár solidních fórů. Epická výprava za posvátnou kadiboudou!! :D(11.12.2013)

 • juta
  ****

  Ze začátku jsem se malinko nudil, ale pak se to hodně dobře rozjelo, až mě to začalo, tak nějak bavit. Když pominu kameru a střihy, tak jde opravdu o dobře zmáknutý film a klaním se Bandě Trotlů, že dokázali udělat takto dlouhý film. "Znáte ten trik se špičatým kloboukem?" Jsem rád, že zde byla použita tato hláška z Pár pařmenů.(5.9.2011)

 • Fingon
  ****

  70% Scény s vesničany jsou utrpení a cesta party taky nic moc, ale ti schizofrenní krtci a závěrečný hudební souboj stojí za to. Doporučuji.(25.10.2010)

 • - Ve scéně, kdy vesničané přeplouvají jezero, se jeden z nich zmíní o ledovci. Následně na ně padají špatně viditelné předměty. Těmi byly ve skutečnosti kostky ledu, které byly před sluncem uchovány v termosce. (ondradvori)

 • - Spoiler: Postava Nataši původně zemřít neměla. Její smrt v hospodské rvačce byla improvizací, jejímž důvodem byla skutečnost, že se její představitelka nemohla dostavit na další natáčecí den. (ondradvori)

 • - Film byl stříhán v programu Ulead Media Studio 6.0, filmovalo se kamerou Panasonic NV-GS120. Natáčení trvalo celkově 4 měsíce a premiéru si snímek odbyl v kině Vesmír. (ondradvori)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace