Playmobil: Tajemství Ostrova lebek

Playmobil: The Secret of Pirate Island

Animovaný / Rodinný

USA, 2009, 134 min

Tim Williams

Postavičky ,,německých igráčků'' Playmobil jsou samy o sobě co do detailů velmi strohé, takže animovaný film kde vystupují tak na mne působil také. Příběh sám, je dětsky jednoduchý a animák je prostě takovou tuctovkou a jedním z mnoha. Ale.. Ale je tu jedno ale a tím je fakt, že DVD bylo interaktivní. Totiž vždy v některém úseku děje se sourozenci zeptali diváka pro co se rozhodne, což dále děj ovlivnilo. Ta komunikace s dětským divákem prostřednictvím šipek a enteru na Do mi přišla dobře vymyšlená a děti bavila a zaujala. (A přiznám se i mně, protože jsem nic takového ještě neviděl). Samozřejmě kouzlo nepoznaného po dvou či třech opakovaných sledováních vyšumí... Je škoda, že mimo cz dabing nebyly přezpívány i písně, protože většina diváků jimž je film určen anglicky neumí a cz titulky jsou jim k ničemu. za tu interakci dávám zlaťák navíc. * * *(9.2.2016)

Tento film jsem viděl hned jak vyšel, cca půl roku nato s mladšími bratry a musím říct, že jednou to stačilo, ale bylo to roztomilí.(22.4.2013)