poster

Bourá jen blb?

Dokumentární

Česko, 2003

Režie:

Tomáš Kobolka

Scénář:

Mirjam Landa

Kamera:

Tomáš Kobolka
(další profese)
 • alanP
  **

  To nám promítali na školení řidičů referentských vozidel.(25.8.2010)

 • K.I.N.G.
  ***

  Zhodnotit to tady na ČSFD? Po filmové stránce je to samozřejmě bída, ale myslím si, že tento částečně hraný dokument má opravdu co říci snad úplně všem. Základní a důležité rady určené hlavně řidičům osobních vozidel. Ted' po letech jsem odněkud vytáhl tuto zaprášenou VHSku s vlastnoručním podpisem pánů Daniela Landy a Romana Kresty (jehož je to hádám už druhý, který chtě nechtě vlastním) a podíval se. Musím říct, že takto nějak bych si představoval dokument na dané téma. Je to zajímavé, poučné, pestré a Dan Landa umí celkem slušně pracovat s divákem a jeho pozorností. Není to ani nijak dlouhá záležitost, za jedno podívání to rozhodně stojí. Doporučuju.(31.8.2012)

 • J.Connor
  ***

  Edukativní video, které vytvářel Landa se závodníkem Krestou pod hlavičkou nadace Malina. Vyrobili asi 1/4 milionu videokazet a ty pak distribuovala PČR při preventivních kontrolách na silnici. Těžko na tom něco hodnotit, je to taková extended verze besipáckého http://www.csfd.cz/film/264604-stop/ , jejímž účelem byla prevence dopravních nehod.(21.5.2010)

 • Vejrrr
  ****

  Pod věci, které je nutno do lidí nacpat, se musí podepsat nějaká známá osobnost. Tohle zafungovalo ....(9.10.2011)

 • - Nadácia Malina zdarma distribuovala 100 000 kusov videokaziet tohto filmu. (Raccoon.city)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace