Bourá jen blb?

Tomáš Kobolka

Mirjam Landa

Tomáš Kobolka
  • alanP

To nám promítali na školení řidičů referentských vozidel.(25.8.2010)

Zhodnotit to tady na ČSFD? Po filmové stránce je to samozřejmě bída, ale myslím si, že tento částečně hraný dokument má opravdu co říci snad úplně všem. Základní a důležité rady určené hlavně řidičům osobních vozidel. Ted' po letech jsem odněkud vytáhl tuto zaprášenou VHSku s vlastnoručním podpisem pánů Daniela Landy a Romana Kresty (jehož je to hádám už druhý, který chtě nechtě vlastním) a podíval se. Musím říct, že takto nějak bych si představoval dokument na dané téma. Je to zajímavé, poučné, pestré a Dan Landa umí celkem slušně pracovat s divákem a jeho pozorností. Není to ani nijak dlouhá záležitost, za jedno podívání to rozhodně stojí. Doporučuju.(31.8.2012)

Edukativní video, které vytvářel Landa se závodníkem Krestou pod hlavičkou nadace Malina. Vyrobili asi 1/4 milionu videokazet a ty pak distribuovala PČR při preventivních kontrolách na silnici. Těžko na tom něco hodnotit, je to taková extended verze besipáckého http://www.csfd.cz/film/264604-stop/ , jejímž účelem byla prevence dopravních nehod.(21.5.2010)

Pod věci, které je nutno do lidí nacpat, se musí podepsat nějaká známá osobnost. Tohle zafungovalo ....(9.10.2011)

• - Nadácia Malina zdarma distribuovala 100 000 kusov videokaziet tohto filmu. (Raccoon.city)