Na kus řeči se zvířaty

• Česko Zvířecí legrácky (více)

Co vše bychom se dozvěděli, pokud by zvířátka myslela a mluvila jako lidé. Tým BBC naučil mluvit zvířátka, která známe z našich dokumentárních cyklů. Vybavil je lidskými vlastnostmi a dal jim do úst naše slova – občas vyslovená i tak, že by se člověk divil, někdy se smál a někdy se rděl. Britský humor je krásný, ale někdy obtížně přeložitelný. I proto jsme se snažili některé situace přesadit do našeho života, který provokaci a satiru zaslouží. (Česká televize)

Marsia

Kdo hledá něco duchaplného, dokumentární cykus, ať si Na kus řeči se zvířaty ani nepouští. Pro ty ostatní je tu 30 minut zábavných hlášek, které sice občas trochu pokulhávají, ale snadno ztratí v těch skvělých, u kterých se musíte smát a zůstanou vám v hlavě ještě pěknou dobu. Škoda jen, že záběry se často opakují jen s obměněnými hláškami. Ale i přesto musím dát 4*, protože jsem se tak dobře už delší dobu nezasmála. (doporučuju se na to podívat s vínem a partou lidí:) ()

astarik

Chápu vysoká hodnocení (roztomilá hláškující zvířátka) i odpady (parazitace přírodopisných dokumentů), ale pro mě je to něco mezi - většina komentářů byla totiž dost stupidních a jen málo těch ve stylu rodinné konverzace tulení rodinky: "1: budu dřív u mámy 2: mně to nevadí, aspoň nejsem adoptovavej 1: já nejsem adoptovanej; mami, že nejsem adoptovanej?; mamííí?!?; máma [suše]: oba jste adoptovaný..." Uvidíme co přinesou další díly, ale zatím to je promarněný potenciál... 40% ()

Kubasino

Korbitch má absolutní pravdu. Je mi líto všech, co takovýto druh humoru nedokáží ocenit. Asi mají nějaké životní komplexy, které jim nedovolí vstřebávat vtipné věci. Vraťte se k Felinimu a oddechovky tohoto typu nechte napokoji. Pokud vám takovéto věci nesedí, tak se na ně nedívejte a nezvracejte tady vaše povrchní argumenty. Jsem upřímný a za to se omlouvat nebudu. Pro normální jedince doporučuji. ()

h.madlenka

Souhlasím s Fallen_One, některé hlášky se moc nepovedly, na druhou stranu některé mě vážně rozesmály. Určitě záleží na vkusu, chápu, že se to nemusí líbit každému. ()

Naby

Zabery prirody jsou uzasny, ale ty reci k tomu jsou vetsinou hrozny. Za ty zabery a za to, ze je to obcas malinko vtipny dam 2*. Kdyz to neuvidite, tak o nic neprijdete. ()

Majrek

Záběry jsou místy fantastické - dabing a rádobyhumor jim spíše ubírá na kvalitě - jen občas se člověk doopravdy zasměje. Ale dětem se to líbí a pro ně je seriál hlavně určen. Původně jsem hodnotil čtyřmi hvězdami, ale po shlédnutí několika dílů se vtipy dost monotónně opakují a originalita ztrácí, takže nyní za tři hvězdy... ()

JonKl

Zbláznili jste se snad? Vždyť je to vtipný, tak akorát dlouhý a ve srovnání s podobnými "pokusy" velmi povedený oddechový pořad! A některé hlášky jsou opravdu úžasné ( - "Mám nápad... neměl bych si udělat dredy?" - "Fůůůůj!!!!!" nebo - "Ahoj všichni, jsem hrabě Dracula a vysaju vám krev!!!" - "To ne, další Dracula!!!" ). Víte, nemusíte ze sebe všichni dělat takové vážné inteligenty, je to dost trapné. ()

GilbertL

Poměr vtipné/nevtipné hlášky je tak půl na půl. Ale pobavil jsem se, neurazilo mne to, takže co.:) Jednu * už jen za Ala a Steva a koupáníchtivé tučňáky (a jednoho co kvůli novém fraku do vody prostě nevleze) v prvním díle. ()