Reality show, ve které celebrity vaří, pečou či smaží a celkově připravují pro své hosty příjemný večer. Tyto hvězdy soutěží o to, kdo nejlépe zaujme své obecenstvo, a to nejen jídlem, ale také celkovou atmosférou večera či pěkným bydlením. (oficiální text distributora)

Lukoboss odpad!

Čá - pičá - pičá - pičá - pičá - pičá - pi s mákem.... Co má tohle být jako za pořad??! To je neuvěřitelný, kam může úroveň pořadů klesnout. A ten výběr "celebrit"!!!! Uuuh, to muselo stál hodně sil. Nehledě na to, že mně to celý přijde jako obří reklamní kampaň na nový CD Ivety Bartošové, který podle prvního singlu Heja, heja bude asi tak kvalitní jako celej tenhle pořad. A to nemluvím o těch předpovědích, zvěstech a zákulisních drbech, že to vyhraje kdo jinej než Bartošová (prý je to už teď jasný). Vždyť ona se přece musí postavit na vlastní nohy, chuděrka malá!!!! :D ()

dainio

Čápi s mákem alias česko-slovenská verze kulinářského pořadu "Prostřeno" s VIP hosty. První epizoda u hostitelky Nory Mojsejové byla opravdu bezkonkurenční. Jak je o ní známo, tak paní "Nora" se opravdu s ničím nemaže a řídí se heslem "Co na srdci, to na jazyku". Předvedla to hned několikrát a perličkou byla rozepře se štábem. Co se týče, dalších vybraných celebrit, tak již od počátku je jasné, že TV Prima staví na jménech, která si pro skandály nechodí daleko -- pornoherečka Dolly Buster, která vypadá jako "barbína", Agáta Hanychová, jenž je asi nejvíc provařenou osobou v českém showbyznisu a dělá všude ostudu, Iveta Bartošová, která je v rozvodovém řízení s Pomejem a již podle vzhledu lze rozpoznat, že to nese až příliš těžce, Vlasta Hájek, který údajně odfotil nahou Jiřinu Bohdalovou atd. Takhle bych mohl pokračovat donekonečna. Zkrátka, sešli se opravdu ti "pravý". A právě, ta konfrontace dělá tenhleten pořad zábavným. Dávám tedy za **** a už se těším na další díl. A samozřejmě také na "Lídu", která se proslavila "baketou". ()

Kulmon

Neuvěřitelná reality show. O vaření tu vlastně vubec nešlo, ale skvadra se sešla pořádná. Bývalá pornoherečka Dolly Buster, na to jak je vymaštěná (pardon vylízaná), nezanechala zase tolik špatný dojem. Velmi sympatická byla Zuzka Belohorcová i Eva Máziková. Překvapila mě Agáta Hanychová, a jen v tom dobrém světle. No a taky jsem se přesvědčil, že Iveta Bartošová není jen tak ledajaká píča. Ivetka je totiž MEGAPÍČA. Jo a málem bych zapomněl, angažovat Lídu Žemberyovou, to byla hauptrefa :-D ()

Joe321

Gastronomicko-bulvární epos. Československá princezna popu Bartošová bez kastrólů tuhle show vystřelila mezi hvězdy a takticky si uzurpovala výhru. Ono se ale i ostatní baby činily. Obzvlášť žena z lidu, která si nehodila provaz. Výhru měla obdržet spíše ona. Já bych musel celou dobu bušit hlavou o stůl. Škoda, stihnul jsem dohromady tak dva a půl dílu. Možná dobře, protože kompletním meníčkem by asi mohlo dojít k újmě na zdraví. Týtý pro Primu za to, že dokázala uvařit tenhle pořad s takovou sestavou. Normálně je jakýkoliv bulvár na odpad, ale tohle... ()

KR4T4S

V podstatě je to pořad Prostřeno! jen s "luxusnějšími" celebritami. Překvapivě je to vtipné. Agáta příjemně překvapila, Belohorcová taky, Mojsejová je kapitola sama pro sebe (a náhrada Máziková byla snad ještě lepší volbou) a Dolly je neskutečnej úkaz, co v hlavě nemá takový průvan, jak by se mohlo zdát. Kdo v tý hlavě ale nemá vůbec nic a to mi už nikdo nevymluví, je sluníčková "Heja heja" Ivetka. Ta se prezentuje jako strašně v pohodě, optimistická, velmi pilná ( ve studiu s prý nejlepšími lidmi, se kterými dosud pracovala - Shimi cha chá...). Vlastně to pojala jako jednu velkou reklamu na svojí osobnost. Nevěřím jí ani slovo. Je totiž tak údajně v pohodě, až je na ranu - všichni jsou strašně krásní, úžasní, vše je super, mňamky atd. A rozhodně ona SAMA nic neuvařila. Hodnocení odpad jen za to, že tam jsou tzv. celebrity, si to rozhodně nezaslouží. Jedna z lepších věcí na TV na podzim 2010. Velká guilty pleasure - 70% ________2.řada opět skvělá zábava. Jednička měla Ivetu, dvojka zase debilního Desperáda. Mesárošová s Rosenbergem překvapivě mozek mají. A Ludmila Žemberyová opět hláškuje a je naprosto dechberoucí. ()

• Vysílání pořadu bylo kvůli nízké sledovanosti ukončeno po druhé epizodě druhé série. (JoranProvenzano)