Mladá, těhotná žena Nathalie (Isabelle Blais) přijde o své dítě, když se stane obětí nehody. Strážného anděla nachází v Henrym (Zach Braff), který ale rozhodně není andělem, jakým se zdá. (Lenulinka)

Axident

Silné téma ztráty (nenarozeného) dítěte, podané velmi příjemně civilní, komorní, lidskou formou, bez hollywoodských ždímání emocí do morku kosti. S Nathalií trpíte s každým pohledem na kočárek a prožíváte její bolest i bez klišé, provázejících podobné scény ve velkofilmech. Isabelle Blais je 100% a Zach je prostě Zach, příjemně obyčejný hajzlík, kterého i přes hrůzu činu, který spáchal, nemůžete nenávidět, ale ani přát mu odpuštění. Díky larelay. ()

HyneX

Možná jsem to malinko přehodnotil, ale zase na druhou stranu jsem si uvědomil, že moc nemám, co bych filmu vytkl, takže si těch pět hvězdiček zaslouží. ()

Joppo88

Fúha. Ťažký námet a výborný scenár. Nečakajte holywoodske hviezdy ani maniere. Nečakajte sentimentálnu frašku... Ide o silný príbeh plný emócii, ktoré su viac ako uveriteľné. Isabelle Blasis sa zhostila tejto neľahkej úlohy brilantne. Konečne dráma ako má byť s napätím a reálnym základom. I keď smutné, ale fajn... ()

Alergius

Začátek filmu jednoznačně špatný, nevěrohodný až pózovitý, nicméně jak se film vyvíjel a herci dostali možnost prodat svůj um a charisma, tak se divák příjemnou formou ujistí, že svět opravdu není černobílý a že ten film má fakt něco do sebe. ()

jjjerry

Mně Zach do této role neseděl. Hlavně mě lezla na nervy Isabelle Blais, takže sem si to neužil. Pro mě spíš prázdný snímek. Čekal jsem daleko víc. ()

anillvap

Komorní drama s příjemným obsazením (hlavně Zach) o základních lidských hodnotách. Výborný film na takový tichý lehce filozofický večer. ()

famfuli

Asi mě nenapadá to správné přídavné jméno , které bych použila, aby se zde hodilo. Prostě ohromné, ohromující, citlivé, jemné, šílené, no zkrátka mě tento film hrozně nadchl. Zach Braff byl tak skutečný, že jsem s ním cítila ten stres po celou dobu trvání filmu. Už se mi dlouho nestalo, abych u filmu, který žánrově určitě nespadá do thrilleru, byla tak napjatá a vynervovaná, jako tady. Taky jeho partnerka, Isabelle Blais, si se svou rolí poradila bravurně a člověk ji měl s každou minutou raději a raději. Bez váhání hodnotím jako top. Aspoň tedy mně se dostalo všeho, co od kvalitního filmu očekávám. Nemůžu se teď určitě na něj podívat znovu, ale už ve mně zůstane, na takové filmy se nezapomíná. ()

luptons

Na tento film jsem se chystal celkem dlouho a upřímně jsem moc rád, že jsem se k němu dostal. V komentářích jsem si všiml, že někteří měli problém s hercem Zachem Braffem, protože si ho pořád spojují se snílkem ze Scrubs, ale mě právě do téhle role seděl perfektně. Mám pocit, že předvedl vynikající výkon, protože jeho styl možná krásně vykreslil podstatu postavy Henryho. A Isabelle Blais opravdu bravůrně zahrála psychické dilema, kterým si musela Nathalie projít po ztrátě svého dítěte. Super film! ()