poster

Zlatý holky

 • francouzský

  Tout ce qui brille

 • anglický

  All that Glitters

Komedie

Francie, 2010, 100 min

 • nessbeal
  *

  Prepacte ale taku kravinu som nepozeral dlho. Toto s komediou nema nic spolocne, dej je totalna blbost, herecke vykony nic moc. Jedna hviezda za tu peknu cinanku alebo japonku alebo co to bolo...(22.10.2011)

 • kristyy
  odpad!

  Tohle neni žádná komedie, ale pěkně nudné drama. Dvě holky co si ničeho neváží a děj o ničem. Přetrpěla jsem film do půlky a pak to s potěšením vypla....(23.10.2011)

 • ecceHOMMO
  **

  Ale no, komédia by to aj bola ...ibaže humor a vtip nie je ten klasicky komerčne americký. Problém by som však v humore ako takom nehľadal. Skôr samotný dej sa sám limituje, neponúka žiadny chytľavý moment, nevie a nemá sa čím predať. ( predať vie akúrát party v supermarkete - to bol nápad pekný....strelený, ale pekný).(25.10.2011)

 • honzic
  **

  Až na občasnou příjemnou podívanou je to opravdu trapné, komediální tam není nic. Hodnocení: 40 %(12.9.2013)

 • eldedkus
  odpad!

  Tak jo, tohle se nepovedlo. Škoda práce všech kteří se na filmu jak podíleli, tak třeba prodávali lístky do kina. Hodně špatná komedie, s dějem, jehož pointa je tak na pěti minutovou reklamu. Pár klišé a sem tam nějaký pokus o žert. Od začátku do konce nuda. Jo a ještě je tu Nuda! A jako zlatý bod filmu, takové vyvrcholení, prostě to "něco"? Nuda. Vyděl jsem už dost mizernejch kravin, ale tohle je fakt šmé. Ano přiznejme filmu několik vtípků, které se povedli, ale v celku zapadnou a nevyzní. Takže vás film donutí položit si otázku: Trpím duševní chorobou já, nebo tvůrci? Mohu vás uklidnit. Vypadá to na vážnou psychickou poruchu tvůrců.(4.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace