poster

Amanda O (TV seriál)

Komedie / Romantický

Argentina, 2008, 120x15 min

 • matthew.17
  *****

  Noazaj podarená cybernovela, s vynikajúcimi výkonmi Luciana Castra a legendárnej Naty Oreiro. Ten komediálny žáner jej nenormálne sedí a smiať sa dá naozaj na každej časti :)(22.4.2011)

 • Cvalek
  odpad!

  Nic moc !!! Odpad který patří do kontejnerů. Tohle vážně neměla za potřebi hrat v také to chujovině.🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 Castro k ni vůbec nepasuje.🤮🤮🤮🤮🤮 Jeden z nejhorších projektů kterého se Oreiro zúčastnila.🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮(30.12.2015)

 • blackmag
  odpad!

  Neuvěřitelně nudná a trapná kravina. První mini-díly se ještě daly, ale zbytek byl až přehnaně nekoukatelný. Natalia Oreiro má komediální talent, což už mnohokrát dokázala, ale s tímhle projektem šlápla vedle. Přemýšlela jsem, zda mám udělit alespoň jednu hvězdičku za některé vedlejší role..nekonec jsem se toho zdržela. Šílené, nudné a trapné a rozhodně to nestálo za ten povyk, co to ve světě Natalie Oreiro udělalo.(7.7.2011)

 • argentina
  **

  Hvězdička za některé herce ve vedlejších rolích, kteří byli fakt vtipní až geniální, hvězdička za nápad a za zábavu. http://www.youtube.com/watch?v=aRqxdkx7skE Ty proma natočené na začátku, jak byla Naty ještě blonďatá, byly skvělé. Škoda, že pak nepokračovala stejným stylem hraní. http://www.dailymotion.com/video/x79fol_amanda-o-trailer_shortfilms(30.10.2010)

 • Narya89
  ****

  Takový trochu parodický seriál s Natálkou v hlavní roli. Amanda je typická zkažená celebritka, zaslepená svou krásou a úspěchem a pěnezi a mocí, takže se podle toho dost výrazně chová. Až do chvíle, kdy se stane zničehonic zase nikým, nikdo si jí nepamatuje a její život převzala jiná žena. Tím ale získá příležitost potkat Danteho v podobě okouzlujícího Luciana Castra a divák má možnost sledovat jejich poněkud bouřlivý "vztah" ve více než sto miniepizodách. Chvílemi jsem chtěla Amandu profackovat a říct jí, ať se vrátí na zem, chvílemi mě iritovala svými vypasovanými modýlky velikosti XXS, chvílemi jsem se opravdu nasmála a v neposlední řadě jsem byla i někdy vážně dojatá, hlavně když se začaly projevovat Danteho emoce. Samozřejmě, že Dante byl úplně dokonalý a konec ani nemusím zmiňovat. Na pobavení s určitým odhledem ale docela dobrá věc.(30.8.2012)

 • - V seriáli je niekoľko odkazov na Titanic (1997). Napríklad nahá Amanda, ktorú maľuje Dante, pričom obaja sa potom presunú do auta, aby strávili milostnú noc. Ruka jedného z nich tiež skĺzne po okne. Okrem iného si Amanda pozerá svoje staršie videá, kde napríklad v Titanicu (1997) hrala. (matthew.17)

 • - Úvodnú pieseň "Amanda O" naspievala Natalia Oreiro. Ide už o piatu zvučku k vlastnému seriálu, ktorú Natalia nahrala. (matthew.17)

 • - Internetová telenovela je rozdělená na několik verzí. Internetová verze má 120 dílu a každý díl  má 7 až 15 minut, verze pro mobilní telefony má 325 dílu a každý díl pro mobilní telefony má 90 sekund, verze pro argentinskou televizi má 45 dílu a každý díl má 20 minut a verze pro mezinárodní televizí má 18 dílu a každý díl má 45 minut. (Cvalek)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace