poster

Dorm Life (TV seriál)

Komedie

USA, 2008

 • Sinn
  ****

  Povedená přehlídka šílenců, zábavné. Začátek nic moc, ale postupně se všechno rozjíždí, vyvíjí se i postavy a na konci je to už roztomilé klišé, u kterýho jsem se culila jak slabomyslná. Jeden z nej web seriálů, co jsem viděla.(18.6.2011)

 • HeyHou
  ****

  Začátek mě moc nezaujal, ale pak jsem si vytvořila závislost a dívala se na jeden díl za druhým, což je pro mě vlaštovka pro minimálně 4 hvězdy. Josh je totální úleťák, tam byla zábava zaručena vždycky, když se objevil. Marshalla jsem vyloženě nenáviděla a zároveň zbožňovala, a nejlepší byly fórky směrovaně na něj. Prostě bomba, tím víc, že vše bylo ve stylu mockumentary(16.6.2011)

 • Martin_W
  **

  Jak vás proboha může štvát ta (cituji) Hyperaktivní pištící ženská, která je jedna z nejzajímavějších charekterů celého "mini" seriálu ? Všechny tam dokonale doplňuje :) Po dokoukání první série jsem se seriálem seknul, protože mě přestal bavit. Každopádně, když vážně není do čeho bodnout i Dorm Life se hodí. 44%(22.12.2010)

 • Chuck_69
  ****

  Věřím, že většina vysokoškoláků co viděla alespoň jeden díl si určitě mezi tou partičkou "studentů" našla svého zástupce. Celkové zpracování je skvělé a s každou epizodou kvalita seriálu jednoznačně roste. Na dodnes dostupné web seriály, které začínají pomalu hltit internet patří tento určitě mezi ty nejlepší. Jediné mínus, které dělá pro seriál výsledných 80% je pro mě postava Steph, která je šíleně upištěná. :) "This isn´t real life. This is Dorm Life"(5.1.2011)

 • BigDeal
  ****

  Mockumentary štýl založený na kope výrazných charakteroch v štýle The Office fakt môžem.(9.1.2011)

 • - Nejdříve se vysílal na americkém serveru Hulu.com, kde slavil veliký úspěch, a proto byla natočena i jeho druhá řada. (BugHer0)