poster

Dorm Life (TV seriál)

Komedie

USA, 2008

 • Sinn
  ****

  Povedená přehlídka šílenců, zábavné. Začátek nic moc, ale postupně se všechno rozjíždí, vyvíjí se i postavy a na konci je to už roztomilé klišé, u kterýho jsem se culila jak slabomyslná. Jeden z nej web seriálů, co jsem viděla.(18.6.2011)

 • Martin_W
  **

  Jak vás proboha může štvát ta (cituji) Hyperaktivní pištící ženská, která je jedna z nejzajímavějších charekterů celého "mini" seriálu ? Všechny tam dokonale doplňuje :) Po dokoukání první série jsem se seriálem seknul, protože mě přestal bavit. Každopádně, když vážně není do čeho bodnout i Dorm Life se hodí. 44%(22.12.2010)

 • passat
  ****

  Začátek byl docela nuda, ale později se to rozjelo a musím říct, že to je jeden z nejlepších webseriálu současnosti. 75%(10.1.2011)

 • HeyHou
  ****

  Začátek mě moc nezaujal, ale pak jsem si vytvořila závislost a dívala se na jeden díl za druhým, což je pro mě vlaštovka pro minimálně 4 hvězdy. Josh je totální úleťák, tam byla zábava zaručena vždycky, když se objevil. Marshalla jsem vyloženě nenáviděla a zároveň zbožňovala, a nejlepší byly fórky směrovaně na něj. Prostě bomba, tím víc, že vše bylo ve stylu mockumentary(16.6.2011)

 • skrblik007
  ***

  Dorm Life měl našlápnuto na zábavný webseriál. Bohužel, ve 2. sérii rapidně poklesla kvalita a já na to přestal koukat.(18.2.2011)

 • - Nejdříve se vysílal na americkém serveru Hulu.com, kde slavil veliký úspěch, a proto byla natočena i jeho druhá řada. (BugHer0)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace