Fakta nebo fikce

• Česko Fakta X (více)

V tomto fascinujícím seriálu z produkce SyFy, se bývalý agent FBI Ben Hansen a jeho tým tajemných detektivů pokoušejí vysvětlit nevysvětlitelné. Poté, co hodnotí online evidenci údajných paranormálních aktivit, vyberou si vyšetřovatelé ta nejnevysvětlitelnější hlášení o pozorování a vydají se je ověřit s cílem rozlišit fakta od podvodu. V prvních dílech seriálu pátrá Ben po údajné jezerní příšeře v Pennsylvanii. Poté se vydává do Anglie na lov Bestie z Dartmooru. Jinde se zase tým pokusí ověřit video zachycující nevysvětlitelná světla ve Phoenixu v Arizoně. (oficiální text distributora)

Thrakan odpad!

Přesně tenhle typ pořadu nesnášim!!! Parta imbecilů si hraje na "krotitelé duchů" v tom nejtrapnějšim stylu. *Z prvního dílu... bože naše loď zachytila pod hladinou něco velkého!!! co to asi může být??? ... co asi ty demente, co třeba nějakej kmen nebo podvodní kabel??? neee, spíš to bude lochmeska nebo dinosaurus. * Ty lidi bych vyhnal do ulic sbírat odpadky - společnosti by přispěli stokrát víc!!! ODPAD ()

luukaas odpad!

Pěkně ujetá kravina, která je směsicí několika předešlých dokumentů, co chtějí vše objasnit a ve skutečnosti zjistí úplný ho...no. Objasňování případů připomínají praktika ze základní školy s týmem přiblblých detektivů. Celé to na mě působí neseriozně až nesmyslně. Takže díky bohu, že nežijeme v USA. Odpad. ()

Patrix000

Super serial libi se mi pananormalni jevy atd. maj to dobre zpracovyný a natocený!! i kdyby to mely vsechno jen na oko a nic z toho nebyla pravda tak je mi to fuk hned za dve veci : 1- se dovim o novách vecech a nazvech pro tyto tajemné veci 2- to maj dobre zpracovane natocene a vse ma krasný dej a nadech!!MYSLIM ŽE JE TO SUPER SEROŠ!! ()

Adaadrisek odpad!

Tento pořad mě z počátku velmi zaujal, že jsem měla chuť si pouštět další a další díly. Postupně s dalším dílem má chuť k tomu klesala..Nechápu to,že pokud dokážou napodobit nějaké video, tak originál označí za podvrh. Momentálně žijeme v době vyspělé techniky a s trochou představivostí a lehčího uvažování se dá přece napodobit vše..takže prostě mě úplně irituje, že na základě padělaného videa určí celou pravdu.... ()

DaveKurkic

Odborníci se snaží vyvrátit paranormální jevy a neznámé bytosti. Celý koncept se mi líbí už i proto, že tolikrát důkaz paranormálního jevu dostanou. Jsou ale pasáže, které by šlo udělat lépe. 70% ()