poster

A Christmas Proposal

 • Slovensko

  Vianočné zásnuby

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 90 min

Režie:

Michael Feifer

Scénář:

Peter Sullivan

Kamera:

Mark Ritchie

Producenti:

Michael Feifer

Střih:

Bryan Roberts

Scénografie:

Richard Calderon

Kostýmy:

Alicia Joy Rydings
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Aljak
  *

  Ach nie, ďalší presladený scenár... Úspešný sebavedomý muž s rozmaznanou priateľkou prichádzajú navštíviť svoju rodinu, popri tom sa snaží robiť svoj biznis, stretne svoju starú bývalú Lásku a kamarátov, postupne si spomína na staré dobré časy, jeho spomienky sa oživujú, jeho Láska k bývalej sa vracia, medzitým ho jeho priateľka aj s budúcim svokrom podrazia.... a každému už je jasné ako toto môže skončiť. Vianočný happy-end, ako inak!(27.12.2012)

 • freddy
  **

  Tomuto filmu hodně ubližuje jeho velice snadná předvídatelnost. Příběh si jede podle zažitých klišé, neodbočuje z přímé cesty, ale pořád si to frčí hezky rovně bez zatáček až do cíle. A to je bohužel hrozná škoda, protože jinak měl tenhle film velice dobré šance na to stát se zajímavým a atraktivním vánočním filmem, protože je tu příjemné a takové přímo domovské prostředí maloměsta, jsou tu někteří alespoň trošku známější herci a ten námět samotný taky není zase až tak špatný, ale ta hrozná předvídatelnost zničila tomuto filmu jakékoliv naděje na to stát se dobrým filmem. Takhle tedy zůstává jen velice předvídatelný romantický vánoční film, který zřejmě velice brzo po zhlédnutí vyšumí z té hlavy tak nějak do ztracena a o příštích Vánocích už ani nebudu vědět, o jaký film se jedná. Času stráveného s tímto filmem určitě nelituji, přece jen se na vánoční filmy snažím specializovat a určitě bych tento film dříve nebo později stejně viděl, ale je to jednoznačně jeden z těch méně zajímavých vánočních filmů, což je zajisté škoda, ale je to prostě tak a celkově vnímám film jako podprůměrný a takto budu taky hodnotit. Takže nakonec se po zralé úvaze přikláním k trochu lepším dvěma hvězdám, rozhodně je to totiž někde mezi dvěma a třema hvězdama, ale tentokrát dávám to nižší hodnocení.(31.12.2010)

 • kersten
  *

  Naozaj neviem ako chceli z mestečka spraviť lyžiarsky areál, keď počas vianoc tam bolo asi 30 °C a všetci chodili v tričkách. A vôbec okrem tohto bol asi celý film nelogický a trápny. Ani neviem za čo dávam tu jednu hviezdičku. Asi len za snahu. Je to film, ktorý vám rozhodne žiadnu vianočnú atmosféru nenavodí.(27.12.2011)