Televizní klub neslyšících (TV pořad)

Publicistický / Rodinný

Česko, 2011, 26 min

Pavel Klener

Komentáře uživatelů k TV pořadu (5)

• igi B.

Chudáci hluší v trdlovizi hluchoprávní! . . . Já jsem si teda nikdy nemyslel, že hluší jsou hloupí slyšící! Tak proč blbá >veřejnohluchá< vyrábí něco tak blbého pro neslyšící? Možná by to chtělo konečně tam na těch >hluchavčích horách< někoho pořádně vytahat za ušiska! A pak řezat a řezat a řezat... °-/ - - - P.S A co tady ty ignorantské pindy v "Obsahu" coby oficiální blábol distributora? - - - - - (Sledováno a oslyšeno s ohluchem jeden konkrétní kretenský díl 17.9.2011 na >hlupém prostoru< , hodnocení 10., hluchotář zde jako hluchý druhý - 17.9.2011)(17.9.2011)

• MM_Ramone

Je povinnosťou verejno-právnych televízií, a to nie len morálnou, vysielať špecializované relácie pre všetky skupiny obyvateľstva. Všetci občania sú platiteľmi koncesionárskych poplatkov a preto by nemal byť nikto diskriminovaný. Každý by tam mal nájsť niečo pre seba. "Televízny klub nepočujúcich" je malou televíznou oázou pre ľudí, ktorí majú postihnutý sluch. ČT2 si svoju úlohu plní výborne. **(20.6.2011)

• WANDRWALL

Pokud to má smysl a neslyšící se na to dívají, tak je to v pořádku. Ale obávám se, že se na to dívá tak málo diváků, kteří jsou neslyšící, že se tenhle typ pořadu nehodí na veřejnoprávní televizi. To by totiž potom mohli vysílat pořady pro lidi s nejrůznějšími handicapy, menšiny, církve a nakonec by nevysílali nic jiného.(17.9.2011)

• Nettrass

Ničemu jsem nerozuměl a asi mi nešla zvukovka, protože jsem i houby slyšel.(8.1.2012)

• Paity

Stejně jako u zpráv tlumočených do znakové řeči se ani toto příliš nedá hodnotit. Beru to jako nutnou záležitost pro lidi s horším sluchovým ústorjím.(19.6.2013)