Džakalan se živí jako messenger. Občas vozí i drogy pro místní mafiány, ale okrádá je při tom, a tak se dostává kapku do problémů. (chamonix)

TERRORDROME

Ešte že máme YouTube, tam sa dá pohodlne vidieť takmer čokoľvek. Thajská komédia-romanca v réžii toho šaša Petchtaia Wongkamlaa nie je práve veľké lákadlo, ale ako fanúšik Jeeji Yanin som bol zvedavý. Bolo to len v originále a ja, keďže som ako na potvoru chýbal v škole práve keď sme preberali thajčinu, sa musím prisznať že som si v neakčných pasážach pomáhal posuvom. V kocke sa o deji dá povedať že Jeeja roznáša zásielky na bicykli a zapletie sa s nejakými gangstermi. Jeden pako ju tajne miluje, ale ona sa zapozerala do nejakého fešáka, z ktorého sa aj tak vyliahol gay. Z komických prvkov si pamätám hlavne na toho vhlapíka čo vyzeral ako thajský Hitler s obrovským obočím. Naopak Petchtai v roli otca sa prekvapivo vôbec nepitvorí a chová seriózne nenápadne. No, mňa žiadne sladkobôlne kecy nezaujímajú a čakal som len na to či zloritnica Jeeja predvedie nejaké to svoje Tejkwondo. Rečičky ju predsa nepreslávili, že? No, film skutočne obsahoval zo 4 bojové scény kde sa Jeeja snaživo ohýbala koľko sa dalo a boli dosť nápadité aj zábavné. Za ne dám dva body a zbytok filmu išiel mimo mňa. ()

warrenur

Strasna parodicka kravinka. Hviezdicka za chutnu JeeJu z Chocolate a totalne pritiahnute charaktery. Je to usmevne, ale keby sa nedal film posuvat, tak ho ani nedopozeram. Strasna blbostka. ()

Kolssteyn

"A jak zemřela?" "Na cigarety." "Rakovina plic?" "Ne, srazil ji kamion s cigaretama." Strýček Wang si to napsal, zrežíroval a zahrál skoro hlavní roli. ()

chamonix

Trpasličí box, nabíjení bubínkového revolveru a dámský bicykl jako smrtící zbraň - to už jsou důvody, proč na Džakalan kouknout. ()