Diskusní pořad Otakara Černého na ČT4. (oficiální text distributora)

solic odpad!

pan cerny je strasny "novinar", mozna ma schopnosti na to vest sportovni usek CT,ale tento porad jen podtrhuje jeho neschopnost vest zajimavy rozhovor s kymkoliv.ty jeho nekdy radoby neprijemne dotazy jsou naprostou fraskou,navic mu kolikrat neni rozumet a jeho jakoby nadhled(nebo vsehled) z pozice sefa mu vylozene nejde. ()

Hanver odpad!

Pan Černý nejen, že není dobrý moderátor, ale navíc se ještě sám snaží stavět do role jakési emeritní televizní celebrity, kterou každý musí obdivovat (nikdy jsem nepochopil, z čeho jeho sebevědomí pramení). Má hrozný projev i vzhled, je nudný, okoukaný a celkově nemožný. Nevím, proč tito důchodci tiše nezmizí a nedají prostor jiným, i mluvící kopací míč by byl zábavnější než tlustý stařec. Otakar Černý je takový sportovní Přemek Podlaha - těchto strašidel se zbavíme jen, pokud umřou. ()

Kivis odpad!

Škoda ztrácet slova nad touhle tragikomedií. Ztotožňuji se se vším, co je napsáno v dalších odpadových a jednohvězdičkových komentářích.... I když... jedna perlička - Nejlepší otázka Oty Černého: "Regionální fotbal vedou často devadesátiletí bafuňáři, kteří už mu nemají co dát. Co s tím hodláte dělat?" Být hostem, odpovím: "Vždyť na tom není nic zvláštního. Podívejte se třeba, kdo vede sportovní redakci ČT." ()