poster

Bill Cunningham New York

 • Francie

  Bill Cunningham New York

Dokumentární / Životopisný

USA / Francie, 2010, 84 min

Režie:

Richard Press

Kamera:

Richard Press
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kobejn
  ****

  Velmi povedený, kvalitní, seriozní dokument or let me put it this way: World of Fashion is a Spanish Village for me, but I like NY and...the Truth is, what zoe.x says - it doesn´t matter, what you do, unless you´re happy with what you´re doing.(6.5.2012)

 • zoe.x
  ****

  Tohle není jen portrét Billa Cunninghama, legendárního fotografa, neúnavného hledače módních trendů a zajímavých lidí z New Yorku, tohle je citlivý pohled na šťastného a vyrovnaného člověka, kterým si většina z nás přeje být. Vůbec nezáleží na tom, na kolik je pro vás oblečení podstatné, jestli jeho výběrem trávíte spoustu času, nebo se o něj téměř nezajímáte a módu jako takovou považujete za povrchní zbytečnost, jakýkoliv postoj o vás totiž tak jako tak něco vypoví. Tento dokument ale určitě stojí za zhlédnutí minimálně kvůli dvěma věcem - zachycení jedinečné atmosféry newyorských ulic a především pak poselství, které s sebou nese - je jen na vás, kde hledáte naplnění života, pokud se tomu ale budete věnovat se stejnou horlivostí a radostí jako Bill, najdete i jeho smysl.(4.11.2011)

 • Gedzby
  ****

  U knihy se říká, že ji člověk přečetl jedním dechem, rád bych to podobně vyjádřil u tohoto velmi lidského a srdečného dokumentu. Samozřejmě bez hlavního aktéra by to byl jen dokument. Člověk má chuť Billa obejmout. Je krásné vidět, jak jiní a zajímaví lidé, se svými vlastními prioritami a cíli, šlapou tenhle náš svět. Nepochybně je Billův pohled dar a on je umělec.(21.9.2012)

 • René.girl
  ****

  "The best fashion show is definitely on the street. Always has been and always will be." 75%(27.9.2012)

 • shereen
  *****

  fantasticky snimek. Presne to, co od dokonaleho dokumentu ocekavam. Zadny patos, hrani na city, reziserske umelecke ambice a frustrace, proste jen citlivy zaznam pozoruhodneho zivota...a je to zabavnejsi nez kdejaky akcnak.(18.12.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace