poster

Včera, dnes a zítra

Komedie

Česko, 2008, 81 min

Režie:

Jiří Bláha

Hrají:

Jiří Bláha
 • Segrestor
  *

  To muselo dát práci... a přitom taková blbost. Jeden punkt za to, že si neznámý tvůrce naložil poměrně velké sousto a kupodivu to vlastně zvládl. To jako klobouk dolů. Sice jsem to ani nedokoukal, prostě to nebyl film pro mě, nesnáším takové Troškovy buranské taškařice, ale tvůrce Jiří Bláha si uznání přesto zaslouží. Dát do kupy 80 minut filmu s vesničany pro vesničany a totálně to neposrat, jako mnozí jiní před ním i po něm... ok, super.(3.10.2014)

 • Lisabellla
  ***

  Krásný snímek. Lidový počin vesnických vztahů. Naprosto lidové, skvělé a plné reality. Není tam jeden jediný herec, ale zahrané je to parádně. Tenhle "film" snad nemůže mít nikdo nerad. Zřejmě neoslní, jelikož snímek samotný nemá vůbec žádné ambice, nicméně proč se nepodívat na to, jak to skutečně funguje? Pro nás, velkoměšťáky, je to pohled k nezaplacení a nepochybuji o tom, že se u toho ještě mnohokrát zasmějeme. Tedy .... až na tu pointu, pánové, až na tu pointu....(4.11.2012)

 • ocypuc
  *****

  Přijde mi, že je to natočené kvalitněj, jak Poslední výkřik. Není to žádný zázrak, ale ti lidi to točili pro sebe a pro zábavu a né aby na tom vydělali. Občas tam byly i scény, u kterých se člověk zasměje. Být to film určený pro distribuci, je to odpad, ale protože není a o nic se nesnaží, dávám 100%(17.3.2013)

 • topi80
  *

  Nejprve bych chtěl smeknout před amatéry, kteří věnovali čas něčemu tak náročnému jako je natočení filmu, který opravdu vypadá celkem jako film. Jestliže se tvůrci inspirovali komediemi Zdeňka Trošky, je docela tristním zjištěním, že tahle totální amatéřina dějově, herecky i filmařsky (střih, zvuk apod.) jednoznačně převyšuje nejen Kameňáky, ale bez problémů se vyrovná i Babovřeskám. To však není lichotka, nýbrž spíše k zamyšlení pro Trošku, který má k dispozici podstatně jiné podmínky. Celkově to však zůstává ve stejné kategorii (děj o ničem, urputné neherectví, humor absolutně nevtipný), a tak dávám jen jednu hvězdičku za tu práci, kterou si s tím tvůrci museli ve svých volných chvílích dát. Pro radost dobré, ale byl bych nerad, kdyby žihelští došli k závěru, že umí točit filmy.(25.8.2013)

 • arcticsky
  **

  Je opravdu divné a skoro nepřípadné hodnotit amatérský pokus Žiheláků, kde vystupuje docela talentovaná dvojka, která se chová jako páreček Tříska - Růžičková ze Slunce, seno....ale proč to proboha občas drží pohromadě víc než některé profi pokusy z našich i cizích úžasných komerčních TV? Možná, že je to jen můj dojem pod vlivem 1, 5 litru vínečka...:-) ....no neva - zkuste vyhledat na Youtube.....(15.10.2011)

 • - První klapka padla 1. července 2008 a poslední pak 21. září 2008. (spawes)

 • - Bylo natočeno přes 10 hodin materiálu. (spawes)

 • - Scénář filmu čítající 12 295 slov byl psán od 2. října 2007 do 10. června 2008. (spawes)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace