poster

Včera, dnes a zítra

Komedie

Česko, 2008, 81 min

Režie:

Jiří Bláha

Scénář:

Jiří Bláha

Hrají:

Jiří Bláha
 • ocypuc
  *****

  Přijde mi, že je to natočené kvalitněj, jak Poslední výkřik. Není to žádný zázrak, ale ti lidi to točili pro sebe a pro zábavu a né aby na tom vydělali. Občas tam byly i scény, u kterých se člověk zasměje. Být to film určený pro distribuci, je to odpad, ale protože není a o nic se nesnaží, dávám 100%(17.3.2013)

 • iwee23
  *

  Hodně špatnej film. Ale zároveň oceňuji to, že se jedná o počin skupiny amatérů, pár fórků mě docela pobavilo. Celý film má i jakýsi příběh, což třeba u Troškových Babovřesek a Kameňáků chybí. A přitom je jasné, že autoři tohoto snímku disponovali výrazně nižším rozpočtem než samozvaný král české lidové zábavy...to je dost smutné, ale cosi to vypovídá o české kinematografii a jejích divácích.(23.11.2013)

 • Víteček
  *

  Zábavné? Kde? Tam není jediný moment, kde bych se třeba jen pousmál. Herecké výkony jsou povětšinou otřesné, což se dá u amatérského filmu pochopit, ale přesto si podle mého mohli to neskutečné přehrávání odpustit. Najde se ovšem i pár vyjímek, z jejichž výkonu nebolí oči. O to víc však možná ty ostatní záporně vynikají. A postsynchron v tomhle filmu je celkově hodně špatný a v některých částech uširvoucí. A proč dávám jendu hvězdičku? Protože film neúmyslně ukazuje skutečnou kvalitu novějších filmů Zdeňka Trošky a podobných, protože se vlastně tenhle amatérský počin s pravděpodobně minimálním rozpočet od nich liší jen nepatrně.(25.9.2014)

 • Lisabellla
  ***

  Krásný snímek. Lidový počin vesnických vztahů. Naprosto lidové, skvělé a plné reality. Není tam jeden jediný herec, ale zahrané je to parádně. Tenhle "film" snad nemůže mít nikdo nerad. Zřejmě neoslní, jelikož snímek samotný nemá vůbec žádné ambice, nicméně proč se nepodívat na to, jak to skutečně funguje? Pro nás, velkoměšťáky, je to pohled k nezaplacení a nepochybuji o tom, že se u toho ještě mnohokrát zasmějeme. Tedy .... až na tu pointu, pánové, až na tu pointu....(4.11.2012)

 • topi80
  *

  Nejprve bych chtěl smeknout před amatéry, kteří věnovali čas něčemu tak náročnému jako je natočení filmu, který opravdu vypadá celkem jako film. Jestliže se tvůrci inspirovali komediemi Zdeňka Trošky, je docela tristním zjištěním, že tahle totální amatéřina dějově, herecky i filmařsky (střih, zvuk apod.) jednoznačně převyšuje nejen Kameňáky, ale bez problémů se vyrovná i Babovřeskám. To však není lichotka, nýbrž spíše k zamyšlení pro Trošku, který má k dispozici podstatně jiné podmínky. Celkově to však zůstává ve stejné kategorii (děj o ničem, urputné neherectví, humor absolutně nevtipný), a tak dávám jen jednu hvězdičku za tu práci, kterou si s tím tvůrci museli ve svých volných chvílích dát. Pro radost dobré, ale byl bych nerad, kdyby žihelští došli k závěru, že umí točit filmy.(25.8.2013)

 • - Scénář filmu čítající 12 295 slov byl psán od 2. října 2007 do 10. června 2008. (spawes)

 • - Bylo natočeno přes 10 hodin materiálu. (spawes)

 • - První klapka padla 1. července 2008 a poslední pak 21. září 2008. (spawes)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace