Reklama

Reklama

Včera, dnes a zítra

(amatérský film)
Česko, 2008, 81 min

Režie:

Jiří Bláha

Scénář:

Jiří Bláha

Hrají:

Jiří Bláha

Obsahy(1)

Letní bláznivá komedie natočená v roce 2008 v obci Žihle. Film vypráví příběh o sousedských vztazích, o zneužívání společenského postavení, o generačních rozdílech a také o jedné slepici. Včera, dnes a zítra je komedie z obyčejného života, ve kterém každý pozná sám sebe i své okolí. (oficiální text distributora)

Recenze (19)

ocypuc 

všechny recenze uživatele

Přijde mi, že je to natočené kvalitněj, jak Poslední výkřik. Není to žádný zázrak, ale ti lidi to točili pro sebe a pro zábavu a né aby na tom vydělali. Občas tam byly i scény, u kterých se člověk zasměje. Být to film určený pro distribuci, je to odpad, ale protože není a o nic se nesnaží, dávám 100% ()

iwee23 

všechny recenze uživatele

Hodně špatnej film. Ale zároveň oceňuji to, že se jedná o počin skupiny amatérů, pár fórků mě docela pobavilo. Celý film má i jakýsi příběh, což třeba u Troškových Babovřesek a Kameňáků chybí. A přitom je jasné, že autoři tohoto snímku disponovali výrazně nižším rozpočtem než samozvaný král české lidové zábavy...to je dost smutné, ale cosi to vypovídá o české kinematografii a jejích divácích. ()

Reklama

Segrestor 

všechny recenze uživatele

To muselo dát práci... a přitom taková blbost. Jeden punkt za to, že si neznámý tvůrce naložil poměrně velké sousto a kupodivu to vlastně zvládl. To jako klobouk dolů. Sice jsem to ani nedokoukal, prostě to nebyl film pro mě, nesnáším takové Troškovy buranské taškařice, ale tvůrce Jiří Bláha si uznání přesto zaslouží. Dát do kupy 80 minut filmu s vesničany pro vesničany a totálně to neposrat, jako mnozí jiní před ním i po něm... ok, super. ()

gonga 

všechny recenze uživatele

Nezábavná a nevtipná taškařice, na které je obdivuhodné to, že ji dal dohromady amatér s amatéry. V celém filmu jsm nenašel moment, při kterém bych se byť i jen pousmál, natož smál. Taková sranda buranů pro burany. Soudný člověk se na to dívat nedokáže. Ale že to dal dohromady amatér s amatéry, to je co říct. ()

Víteček 

všechny recenze uživatele

Zábavné? Kde? Tam není jediný moment, kde bych se třeba jen pousmál. Herecké výkony jsou povětšinou otřesné, což se dá u amatérského filmu pochopit, ale přesto si podle mého mohli to neskutečné přehrávání odpustit. Najde se ovšem i pár vyjímek, z jejichž výkonu nebolí oči. O to víc však možná ty ostatní záporně vynikají. A postsynchron v tomhle filmu je celkově hodně špatný a v některých částech uširvoucí. A proč dávám jendu hvězdičku? Protože film neúmyslně ukazuje skutečnou kvalitu novějších filmů Zdeňka Trošky a podobných, protože se vlastně tenhle amatérský počin s pravděpodobně minimálním rozpočet od nich liší jen nepatrně. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (3)

  • První klapka padla 1. července 2008 a poslední pak 21. září 2008. (spawes)
  • Bylo natočeno přes 10 hodin materiálu. (spawes)
  • Scénář filmu čítající 12 295 slov byl psán od 2. října 2007 do 10. června 2008. (spawes)

Reklama

Reklama