Krimi (TV pořad)

Krimi Noviny

Publicistický

Slovensko, 2009, 30 min

• MM_Ramone

Ďaľší z publicitických zvratkov súkromnej, slovenskej televíznej stanice JOJ. Takže ak nemáte dosť vrážd, násilia, smrteľných úrazov, dopravných nehôd, tragických udalostí, ľudského utrpenia a zúfalstva, tak sa môžete, ešte pred ich hlavným, večerným spravodajstvom, čo vysielajú o pol ôsmej večer, naladiť týmto krvavým bulvárom, ktorému hovoria "Krimi Noviny". Správy televízie JOJ smrdia ako hnoj. Je to medialny odpad!(1.6.2011)

• Ex1T

Zaujímavá myšlienka rozdeliť televízne správy na Krimi noviny. Každopádne, v podaní slovenskej televízie prudko klesá úroveň takejto relácie, ale určite si až také nízke hodnotenie nezaslúži. Keď som čítal komentáre nižšie, vyvodzujem z toho, že Slovákom sa nepáči pozerať na pravdu, ktorá sa deje u nás či vo svete? Radšej by žili vo svojej zahmlenej pravde a na všetko sa pozerali s ružovými okuliarmi. To je skutočne dôvod takého nízkeho hodnotenia?(14.3.2017)

Správy tipu zdrtený majitelia vyhlasujú pátranie po nezvestnej fenke guláša miešaného so susedovým Labradorom,počuje na mená Darina a neštekaj už lebo ťa zaje... Na ministerstve vyvolala poplach neznáma obálka papierového charakteru s nápisom "ty hajzel",podla predbežného zabezpečenia ju tam mohla zanechať sekretárka naposledy videná na toalete s tehotenským testom... Takže si nenechám ujsť ani jednu časť,robí ma to lepším občanom!(10.1.2015)

• janesX

Kriminalita na Slovensku stúpa a tak tomu bude ešte ďalších x desaťročí, o tom niet pochýb - to pre nás pripravila vláda, vládnuca proti ľuďom, a zaistila to tak, že nás z toho ani žiadna Európska únia nevytiahne. Že ľudia začnú prichádzať o byty a sťahovať sa do garážov sa už tiež začalo potvrdzovať, a začne sa aj o zániku slovenského národa, pretože to nám tu za posledných minimálne dvanásť rokov už nezvratne pripravili, zatial čo si napchávali vrecká z eurofondov a zo štátnych.. Myslím ale, že toto nie sú tie dôvody, kvôli ktorým prišla Tv JOJ (premňa inak odpad televízneho vysielania vôbec - len pozri na zfarbenie TV JOJ na csfd/televize ), so spravodajskou reláciou Krimi. Ale bol to predsa len dobrý ťah, keďže tu doposiaľ nič podobné nebolo. A u mňa je to jediný dôvod, prečo som túto stanicu už dávno nevymazal z môjho TV.(9.4.2019)

• RigorMortis

Spravodajstvu našich bulvárnych televízií som dal zbohom už dávno. Dosť, že klasické noviny prinášajú ovčanovi namiesto normálnych informácií konskú dávku vrážd, násilia a pseudocelebrít (a občas nejakých tých šteniatok), treba toho ešte viac... Ako povedal môj známy, "to sú noviny, pri ktorých proste vypneš mozog a pozeráš." Len je škoda, že si ho mnohí ešte stále nechajú takto vymývať. Aj Odpad je pre túto stoku pozitívnym hodnotením, no horšie sa žiaľ dať nedá.(15.8.2013)