Krimi (TV pořad)

Krimi Noviny

Publicistický

Slovensko, 2009, 30 min

• MM_Ramone

Ďaľší z publicitických zvratkov súkromnej, slovenskej televíznej stanice JOJ. Takže ak nemáte dosť vrážd, násilia, smrteľných úrazov, dopravných nehôd, tragických udalostí, ľudského utrpenia a zúfalstva, tak sa môžete, ešte pred ich hlavným, večerným spravodajstvom, čo vysielajú o pol ôsmej večer, naladiť týmto krvavým bulvárom, ktorému hovoria "Krimi Noviny". Správy televízie JOJ smrdia ako hnoj. Je to medialny odpad!(1.6.2011)

• RigorMortis

Spravodajstvu našich bulvárnych televízií som dal zbohom už dávno. Dosť, že klasické noviny prinášajú ovčanovi namiesto normálnych informácií konskú dávku vrážd, násilia a pseudocelebrít (a občas nejakých tých šteniatok), treba toho ešte viac... Ako povedal môj známy, "to sú noviny, pri ktorých proste vypneš mozog a pozeráš." Len je škoda, že si ho mnohí ešte stále nechajú takto vymývať. Aj Odpad je pre túto stoku pozitívnym hodnotením, no horšie sa žiaľ dať nedá.(15.8.2013)

Správy tipu zdrtený majitelia vyhlasujú pátranie po nezvestnej fenke guláša miešaného so susedovým Labradorom,počuje na mená Darina a neštekaj už lebo ťa zaje... Na ministerstve vyvolala poplach neznáma obálka papierového charakteru s nápisom "ty hajzel",podla predbežného zabezpečenia ju tam mohla zanechať sekretárka naposledy videná na toalete s tehotenským testom... Takže si nenechám ujsť ani jednu časť,robí ma to lepším občanom!(10.1.2015)

• janesX

Kriminalita na Slovensku stúpa a tak tomu bude ešte ďalších x desaťročí, o tom niet pochýb - to pre nás pripravila vláda, vládnuca proti ľuďom, a zaistila to tak, že nás z toho ani žiadna Európska únia nevytiahne. Že ľudia začnú prichádzať o byty a sťahovať sa do garážov sa už tiež začalo potvrdzovať, a začne sa aj o zániku slovenského národa, pretože to nám tu za posledných minimálne dvanásť rokov už nezvratne pripravili, zatial čo si napchávali vrecká z eurofondov a zo štátnych.. Myslím ale, že toto nie sú tie dôvody, kvôli ktorým prišla Tv JOJ (premňa inak odpad televízneho vysielania vôbec - len pozri na zfarbenie TV JOJ na csfd/televize ), so spravodajskou reláciou Krimi. Ale bol to predsa len dobrý ťah, keďže tu doposiaľ nič podobné nebolo. A u mňa je to jediný dôvod, prečo som túto stanicu už dávno nevymazal z môjho TV.(9.4.2019)

• Anderton

TV JOJ stavila vo svojom profilovaní na kriminálnu nôtu. Vysiela všemožné variácie každej CSI a podobne ladených seriálov a tak usúdila, že ak si na ne divák zvykne, potešia ho aj špeciálne krimi noviny, ktoré sa potom viac menej odvysielajú aj vo večerných správach o pol hodinu. To už mohli nasadiť radšej nejaký sitcom. Najlepšie s nejakým vtipným policajtom.(16.9.2012)