Narcis: Příběh chlapce, co si málem zlomil srdce

(studentský film)
Krátkometrážní / Komedie
Česko, 2011, 7 min

Režie:

Pavel Harant

Skrk

Solidní. Výborný hlas vypravěče, slušná práce s kamerou, hipster styl a bolestivá pravda dnešní zoufalé doby. Přesto to mohlo trvat o něco déle a nemuselo to býti tak uspěchané, každopádně by už Paulie Garand mohl sehnat peníze na jeho vysněný film, který touží tolik režírovat. Myslím, že by to v jeho rukou mohlo dopadnout dobře. Jen tak dál. ()

Attta

Vynikající kraťas s pěknou hudbou i zajímavým námětem, ale proč mám pocit, že se v české produkci zastavil čas. ()

pytlik...

Vida, Cimrmanův játy sestoupil z hor a kapánek se nám zcivilizoval. Ovšem nutno konstatovat, že prokázal velice špatný vkus, do bytosti jeho vzhledu by se zamiloval fakt jen málokdo. ()

KosiR_ksr

Je to trošku poplatné dnešní mládeži, ale jednoznačně originální a zábavné dílko. Považuji to tedy za dobře strávených 430 vteřin. Kéž by se to samé dalo říci o všech - obvykle tisíce vteřin dlouhých - filmech. 70% ()

manhamaya

Skvělá hudba, výborná kamera, hlas vypravěče, zajímavá atmosféra.. ale příběh jako takový mi absolutně nesedl... do jisté míry mne to zklamalo při takových jiných kvalitách filmu.. ()

SiMMaS

Na amatérský počin se mi to docela líbilo - pěkná práce s kamerou a vypravěč má parádní barvu hlasu. Příběh je sice velmi zvláštní a nepřijde mi ani moc dotažený, ale je každopádně originální. I tak ale něco nebylo dobře, protože jsem se u toho prostě celou dobu mračila a nevím proč... ()

Smerfetka88

Jedním slovem tragikomické. Zaujal mě nápad, líbilo se mi provedení a unesena jsem byla z chlapcových legín. Jako amatérský snímek povedené, ale globálně vzato krásné průměrné 3*. ()