Marek je nezaměstnaný mladík a pro snadně vydělané peníze udělá téměř cokoliv. Proto nepohrdne velice výhodnou nabídkou od armády na "naprosto neškodné" testy. Když se ovšem probouzí o několik let později ve svém bytě, zjišťuje že všichni jeho známí i rodina se k nemu obrátili zády, nebo jsou mrtví. Dokonalý voják, nebo porouchaný stroj? Marek se od podivných lidí dozvídá o generálu Janebovi, který prováděl testy, zaviňující celý jeho nečekaný výpadek a ovládání jeho těla vysokými armádními orgány. Současně v sobě objevuje novou podivnou sílu, kterou pomalu začíná ovládat a je hnán za pomstou do hlubin neznáma svého vlastního já. Strhující akční sci-fi z prostředí armádních pokusu a vládních spiknutí, které vás nenechá klidnými od začátku až do konce. (oficiální text distributora)

Agent24

Pro mě velké překvapení už jen pro to kolik celý film stál. Efekty jsou celkem v pohodě až na nějaké věci které by ještě chtěli vylepšit. Také někteří herci vypadají spíš, že čtou než hrají, ale jak říkám u mě stejně zajímavý počin jako konkurenční Metal Gear Outer Heaven. S přimhouřením jednoho oka je to za mě 100%. PS: Klidně bych uvítal pokračování. ()

Vitulka

Za málo peněz celkem dost muziky. Nevím, proč je tu hodnocení "odpad!", je to amatérský počin a mladí páni udělali na své možnosti kvalitní dílko. Škoda, že tu není na hodnocení Váš první film. Pokračujte dál v práci a já jen doufám, že Vás budou následovat další amatérští nadšenci a trochu rozčeříte vody české filmové scény. ()

Chizkiyahu odpad!

Projekt 44 získává cenu "velké smrduté hovno" za nejhorší bojovou scénu v historii filmu s elitní jednotkou vymytých supervojáků, kteří v chodbě kličkují a zpomalují jen proto, aby na hlavního hrdinu mohli chodit pěkně po jednom, aby to jako bylo fér. 0,5 hvězdičky za né zcela příšerné speciální efekty hologramu a nanorobotů, -5000 hvězdiček za úplně všechno. Jelikož o tomhle strašlivě nudném filmu už víc neřeknu, tak přidávám product placement. *** Pijte Knajf - Knajf, tuzemák tajných projektů armády ČR! *** Klinika doktora Komárka svým klientům nabízí záruku, že se nikdy neúčastnila armádních projektů které mění lidi na ovladatelné loutky! *** Nájmy u tlustého chlapa co se ptá kdy zaplatíte nájem - když umřu, nemusíte platit! *** Jaroslav Kottink - Herec na volné noze - znám pro svou roli "Markovy ruce na piánu" - po pracovním úrazu už nehraju ruce! *** Jaroslav Šetek - zmrvím cokoliv, volejte ještě dnes! ()

Nick321

Na to, že to je v podstatě amatérský film, uděluji 3* za snahu, ovšem některé chyby ve filmu, jako třeba poutavý nadpis v novinách, u kterého je opakující se článek o neznámém jihlavském koumákovi, by se neměly dít v profesionálním filmu, natož v amatérském. Konec je nelogický, elitně vycvičeného zabijáka prostě zavřou do psího kotce, kde jej jenom tak cestou odpraví kamarád či bratr zavražděné Petry, který následně bez povšimnutí znovu odjede pryč. Před titulkami si generál Janeba, který zřejmě přestal být generálem (kvůli jednomu jihlavskému koumákovi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), a který nepochybně přišel i o veškeré finance (pokud bychom hledali logiku) nechá do krku také píchnout injekci nano robotů, načež je vyhlídka na následující schizofrenii a masakry jasná. Šlo to dotáhnout do konce, no. ()

anuki odpad!

tady si někdo musel opravdu udělat prdel z nás všech. Hrůza a děs. A nééé, za 150.000,- korun českých, se nedá natočit akční film, ale reklama na paintball, v tomhle případě parodie na reklamu na paintball... ()

TrokUruk

John Wick, střihnutý Hitmanem a podle mě inspirovaný Kulhánkem. V zásadě proti filmu nic nemám, dokonce mám tenhle žánr pochodu za pomstou v oblibě. Film byl napínavý, děj ubíhal docela svižně. Škoda jen některých dialogů. Kdyby hlavnímu protagonistovi alespoň trochu seděl ten oblek, dal bych o hvězdičku víc. ()