Mladík Johnnie Simpson (Chuck Courtney) je blázen do rychlých aut. Jeho otec Frank Simpson (Tyler McVey) pro to ovšem nemá pochopení, protože pokaždé, když se Johnnie nechá vyprovokovat k závodu od místního floutka Maurie Westona (Robert Fuller) skončí to vše až na policejní stanici. Johnnie si nalézá práci na místní benzínce u jistého Bert Morrisona (Paul Bryar). To vše se stále otci nelíbí, a proto žádá Johnnyho, aby tuto práci opustil. Bert jednoho dne zajde za Frankem Simpsonem, aby si promluvili o jeho synovi. Johhnyho otec se snaží po té více se věnovat synovi, ovšem neúspěšně, a ten po té utíká z domu, aby se dostal do svého posledního průšvihu. (Mol)

Mol

Naprosto parádní film o hot rodech. Frajírek Maurie pořád provokuje našeho hrdinu Johnnyho a toho musej pořád domů vodit policajti. Samozřejmě tatík z toho není nadšenej. Občas nějaká bitka, holky a tak. Jediný blbý tady v těch filmech, že ty děcka nemůžou chlastat. Naštěstí aspoň některý maj občas cigárko v koutku. Konec mě rosekal. Nádhernej doják, napětí a humor. Všechny tyhle pocity vám to chrstne do xichtu asi v pěti minutách. KXY 635 ()