poster

Mere Brother Ki Dulhan

Komedie / Romantický

Indie, 2011, 139 min

Režie:

Ali Abbas Zafar

Scénář:

Ali Abbas Zafar

Hudba:

Sohail Sen

Producenti:

Aditya Chopra, Yash Chopra

Scénografie:

Shruti Gupte
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • zipacna
  ****

  Spiklenci Forever. - Délka filmu je pro mě vždycky kritická, přeci jenom dvě a půl hodiny jsou dost. Ale zase když se člověk na to psychicky připraví, je to něco jako dobrodružství. Tenhle film mě nadchnul mnohem více než ty tři indické, co jsem viděl předtím, protože herci byli sympatičtí (snad úplně všichni), moc pěkné melodické songy i choreografie k nim a při spikleneckých rozhovorech Kushe a Dimple jsem občas musel dát pauzu abych se dosmál. Trošku mi tady chybělo více těch tradičních indických kostýmků, protože hlavní hrdinové byli většinou světoběžníci (rozuměj byli v Londýně) a děj se odehrával ve větších městech, ne na venkově. Ale i tak nemůžu dát méně než 4 hvězdičky, protože jsem se vážně dobře bavil (hlavně posledních cca 20 minut).(13.5.2013)

 • NinadeL
  *****

  Nevěsta mého bratra? Ale ano, o základní příběh tu nejde, ale jednoduše je to dokonalá zábava. Katrina jako nenapravitelná rebelka, Imran jako Jiřík z pohádky o Zlatovlásce ;) Společně jeden z nejzábavnějších párů, který se našel až když už to bylo skutečně nutné. Ona má v sobě potenciál rockové hvězdy, on je proklatě stydlivý, až je to sexy. Zábava od začátku do konce, nepochybuji o opakovací hodně, také pro to, že odkazů na jiné filmy a osobnosti bylo nebývale mnoho a mohu pořád objevovat nové a nové. Nadto Katrina je skutečně v každém záběru pastvou pro oko a její eskapády potěší každého, kdo si cení vlastní svobody.(14.1.2012)

 • Aljak
  ***

  Komédia ako od Shakespeara, ktorý rovnako obľuboval takéto "Amorove rošády". Po scenáristickej stránke naozaj výborné, len oveľa viac by tomu sedelo nejaké dramatickejšie podanie a nie tento komediálny nádych. Ale tak aj v takejto forme to malo svoje čaro, hoci nie až také veľké. Imran Khan a Katrina Kaif boli skvelou dvojkou, ktorá rozbehla celý kolotoč udalostí, teda samozrejme za účasti Amorových šípov. Ale inak postava Luva mi bola dosť nesympatická, fakt taký bezohľadný egoista. Netuším čo na ňom mohla Pia vidieť. Zato medzi Kushom a Dimple to pekne od začiatku iskrilo.(22.1.2015)

 • Niktorius
  **

  Víceméně podprůměrná komedie, která sice obsahuje prakticky všechny masala ingredience (včetně odkazů na jiné filmy, které jsou zde ovšem otravně okaté, aby je náhodou někdo nepřehlédl), avšak jejich vůně je žel dosti vyčpělá. Dvě hvězdičky ale dávám za dvě velké přednosti, jaké tomu filmu nikdo upřít nemůže: 1.) Velmi chytlavé písně i klipy k nim 2.) Skutečnost, že u většiny záběrů s Katrinou Kaif se dá vyhonit.(31.10.2011)

 • StanislachKo
  ***

  Imran je až prekvapivo mdlý a Katrina afektuje občas až do extrému. Ale väčšinu času sa ju nedá neľúbiť. Inak ten typ romantickej komédie, o ktorý by som ani nezavadil byť to hollywoodsky blockbuster (a že by to malo brutálne tržby je jasné). Pesnička mi neostala v pamäti ani jedna... ale smial som sa... občas... a občas ani nie. Sťahujem na 3... moc nad priemerom to nebolo.(2.4.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace