Noční jízda

(amatérský film)
všechny plakáty
Krátkometrážní
Česko, 2011, 25 min

Řidič udělá v průběhu služební cesty tradiční chybu - nabere osamělou stopařku. (Bestla)

Itar

V rámci žánru vcelku povedený kousek, kterému chybí propracovanější herecké výkony a místy logika. Kamera mi k snímku poměrně sedla, i když místy je všechno až zbytečně moc rozostřené. ()

Oyer

Amatérské a k tomu ještě krátkometrážky to mají u mne těžší. V porovnání s plnohodnotými profi filmy je tu velký rozdíl. Tady musím říci, že alespoň 75% filmové stopy byla zajímavá nenudila a krásně gradovala. Konec mi už tak nesedl. Kvalitní herecký projev a dobrý výběr doprovodné hudby. ()

krvavamera

Snímek, který se zoufale snaží potlačit své přednosti... a bohužel se mu to daří. /// Škoda těch nediegetickejch "napětí budujících zvuků", který to zbytečně shazovaly. A pak to nedůvěryhodné silové vzepětí sraženého muže... a převrat, který změnil slušně začínající a dobře zvládnutou třetinu snímku v nebetyčnou nudu plnou nepravděpodobného vývoje, šokézních a přepálených zvukových efektů a orgie sprostých slov. A příliš mnoho klišé! ()

Snake.Charmer

3 a půl hvězdy. Zvláště cením solidně hutnou atmosféru. Jen by chtělo trošku víc vypiplat dialogy a zamyslet se nad až příliš roztěkanou kamerou, která občas spíš rozptylovala, než aby sloužila věci. Ale jinak chutná jednohubka na dobrou noc. ()

mourinho

Normálně bych asi tři hvězdy nedal, ale vzhledem k statusu český amatérský film rád přimhouřím oko, neboť snaha se cení a tato je mi obzvlášť sympatická. ()

Kolssteyn

Amatérský film je opravdu výstižná charakteristika. V té tmě nebylo skoro nic vidět, zpracováním mi to trochu připomnělo "Bakaláře" z ČT. Ale vzhledem k tomu, že už je to několikátý režisérův film, tak by to chtělo vidět nějaký posun. Co se scénáře týče, nebylo tam nic nadbytečného a konec do ztracena je v příbězích tohoto typu spíše positivní. ()

Claude Speed

Na začátku filmu jsem si ani nesliboval, že by to mohlo být něčím zajímavé. A on se z toho vyklubal velmi povedený hororový snímek s velmi dobře udělanou atmosférou. Vytknot musím kameru, ta dost kazí celkový dojem filmu, a taky zvuky, které jsou místy hodně špatné. Nadruhou stranu - jde o amaterský snímek, a z tohoto hlediska je to nadprůměrný počin, kterému nechybí skvělá pointa, napětí ani herci, kteří působili velmi přirozeně (ne v seriálech typu ULICE nebo ORDINACE). 60%. ()

josieaddms

Amatérský horror s některými slabšími, a některými lepšími hereckými ukázkami. Takový bububu pro řidiče. Jenže jsem v příběhu našla spoustu nelogičností (Například ta stopařka... Ta holka neměla ani kabelku, nikdo nevysvětlil jak se tam vzala, proč, jak to že nebyla víc oblečená....). A taky se slovník skládal zejména ze sprostých slov, což sice působilo autenticky, ale taky trochu směšně. Bylo toho moc. Ale výkon na amatérský film to není zlý. ()

netWoor

Nechci nikterak hanět ničí práci, na druhou stranu, jestli chce někdo prezentovat své výtvory, musí počítat i s kritikou. Takže, milé děti (nepředpokládám, že by to natočil někdo starší) ... jediný, co snad můžu pochválit, je výběr hudby ... a sem tam náznak herectví té mladé dámy ... jinak ten příběh nemá hlavu ani patu, dialogy jsou naprosto otřesný a chování postav dementní (ale vede polda, na tom jste si teda zgustli - jak vrazil hlavu do okýnka aby přestal mít přehled o "pachatelích" (to mu stáhla ta holka než jí přinutil vystoupit, jo? :)))))))) nebo jak po americku mířil zbraní naležato (navíc pachatelovo, svojí asi neměl), to jsou bombónky). Ty zombie vymyslel kerej z vás? :)))))))) ()

seiffs

Docela slušnej mazec. Některé části jsou docela profesionální. A nejlepší je nakonci po posledních zprávách ten Murphy, ten to krásně uzavírá. ()

Hayane

Snímek pěkný, ale trochu mi tam vadil občas zbytečný dialog postav, např. věta, kterou řidič pronese po nabourání neznámé osoby "Já se tam půjdu podívat, jo?" mě docela pobavila a trochu mi zkazila dojem z jinak skvělé scény. Taky přízvuk se do snímku moc nehodil, a v první chvíli jsem trošku nepochopila, jak zraněný muž mohl najednou utíkat, aby chytil prchající dívku, ale konec to vysvětlil. Ovšem já vím prd o amatérských filmech, tak nemůžu kritizovat ;). Herečka byla skvělá, řidič se mi moc nelíbil. Atmosféra super. ()

Tominko12

Krátkometrážní horor v Česku? No bol som veľmi zvedavý, čo z toho bude, keďže takýto žáner nemám v obľube, no nakoniec som bol celkom milo prekvapený. Celkom solídny príbeh a pri konci som sa dokonca aj bál. Podarená vec. ()